вторник, июня 02, 2020

Новинки фентезі-книг


Пропонуємо вашій увазі новинки фентезі-книг, здатних заглибити вас в магічні ліси, де чудернацькі істоти начаклують вічне щастя чи жахливі прокляття, де вода дарує безсмертя, а дерева здатні поглинути назавжди. Де є лицарі і чарівні артефакти, та довіряти не можна нікому, навіть своїм знайомим…З цими книгами легко фантазувати і перетворюватися на героя легенди чи давньої саги.

Т. Амман «Песнь нижних земель». Ця загадкова книга, в якій є всі складові класичного фентезі, переносить до іншого світу – давню Імперію Асир. Титанічного розміру будівлі, гігантські правителі, схожі на монстрів, віщуни й провидці, які допомагають орієнтуватися воїнам в епічних битвах, – ось що відкривається читачеві на сторінках роману. Ви дізнаєтеся про змови, що панують в Асирі, з намірами зруйнувати Імперію, а також зустрінетеся зі зловісними пожирачами богів і разом із героями спробуєте врятувати цей незвичний світ від лап Зла.

Є. Кужавська «Зеров. Поховальний промовець». Микола Зеров і Павло Тичина втягнуті у цьому романі в справжню магію. Незвичні істоти Перехресниці, які вимушені протистояти натиску сталінського режиму, і постаті відомих, «зрадянщених» поетів, які стають загрозливими для цієї магії. Така от літературна метафорично-символічна історія, що заворожує всіх, хто бодай трохи цікавиться історією життя митців в Києві в СРСР та складними подіями 1917 року.

Ж.-К. Мурлева «Річка, що тече навспак. Том 1. Томек». Підліткове фентезі про незвичну подорож. Де поділася дівчина Ганна, яка одного вечора спитала 13-річного Томека, чи не має в його крамничці води, яка дарує безсмертя? Хлопець вирішує вирушити на пошуки незнайомки до річки Кжар. Проте спершу йому потрібно пройти крізь Ліс забуття, селище Парфумерів і Химерний острів.

П. Дерев’янко «Тенета війни». Це темне фентезі від автора вже відомого читачеві «Аркану вовків». Незвична історія про козаків-характерників, що відбувається у 1852 р. Роман входить до трилогії «Літопис Сірого Ордену». Автор присвятив книгу українським захисникам, до того ж у цій книзі є багато відсилок до проблематики ветеранів АТО/ОСС, що робить її водночас не тільки міфічною, а й реалістичною.

Р. Веґнер «Оповістки з Меекханського прикордоння. Книга 2. Схід-Захід». Письменник найбільш відомий своїм циклом творів про вигадану країну Меекхан, за який він отримав 5 нагород престижної польської літературної премії імені Януша Зайделя. Тепер прочитати їх можуть і українські читачі. Гільдії магів тут межують поряд з імператорами, а всі деталі вигаданого світу дуже ретельно прописані автором. Цікавим цикл буде всім, хто хоче просто перенестися до іншої реальності.

Т. Драгт «Лист до короля». Цей роман данської авторки нещодавно був екранізований і перетворений на 6-тисерійний серіал. Сама книга була написана ще в 1962 р. і розповідає про незвичний поворот подій, що змінює життя молодого Тіурі назавжди. В ніч перед посвятою в лицарі він, попри традицію, відчиняє двері на жалісні прохання старенького незнайомця. Той просить у хлопця одне: якомога швидше передати лист одному з лицарів. Однак все йде не так, як треба…

М. Міллер «Цирцея». Це історичне фентезі отримало нагороду «Goodreads Choice Awards». Історія про життя Цирцеї захоплює читачів: ця богиня, можливо, і не найбільш могутня, але все ж сильна духом. Цирцея тісно спілкується зі світом смертних, де дізнається, що таки має магічні здібності. Ця тиха, непомітна у своїй сім’ї і, здається, не дуже обдарована богиня виявляється кращою за своїх довколишніх. Це історія битви справжньої особистості за власну свободу і свій вибір.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий