среда, июня 24, 2020

Уперше в Україні з книжки «Франко від А до Я» створили пізнавальний лабіринт

Восени 2019 р. уперше в Україні книжка-енциклопедія «Франко від А до Я» подружжя франкознавців Богдана і Наталії Тихолозів стала 3D-об'єктом. Проєкт був втілений спільно з Львівським музеєм Івана Франка. На основі видання створили своєрідну інтерактивну англомовну виставку-лабіринт, що за принципом абетки повинна презентувати європейцям культову постать Івана Франка та Львів  як місто літератури й української культури. У рамках проєкту відбувся тур виставки столицями Угорщини, Австрії, Словенії, Хорватії. Навесні 2020 р. її планувалося показати у Львові та інших містах України.

«Люди люблять загадки і найбільшою загадкою є сама людина. А велика людина – справжній лабіринт. Для нас Франко – це є такий лабіринт. І для того, щоб знайти входи-виходи цього лабіринту, варто знайомитися з його життям і творчістю», – розповів співавтор проєкту Богдан Тихолоз.

Усередині лабіринту відвідувачі повинні пройти інтелектуальний квест. Їхнє завдання – уважно розглядати стіни і шукати вихід за абетковою мапою. Інформація на стінах – текстові та ілюстровані найцікавіші (навіть найнесподіваніші) епізоди з життя Івана Франка.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий