вторник, июня 10, 2014

Захоплюючі книги про дружбу

      Друг - це, мабуть, найважливіша людина в житті після батьків. Якщо родичів нам призначає доля, то друзів ми вибираємо самі. І, напевно, у кожного з нас є хоча б одна людина, яку хочеться привітати зі святом. А знаєте, з яким? Виявляється, щорічно 9 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День друзів. Історію свята з'ясувати навряд чи вдасться, тому що жодним указом ця дата не закріплена. Можливо, це свято для когось стане відмінним приводом до того, щоб зателефонувати або написати старим-добрим друзям, а потім зібратися галасливою дружною компанією і поділитися гарними новинами і приємними спогадами.
     Ми вітаємо вас з цим чудовим днем ​​і пропонуємо книги про справжніх друзів. Зазвичай дружать вдвох. А так виходить, що найцікавіші книги - про трьох друзів. А де троє, там у півтора рази більше можливостей для незвичайного повороту сюжету. Ми постаралися підібрати найкращі книги, в яких сенс дружби розкривається найбільш повно.


    Е. М. Ремарк «Три товариші». Цей роман не потребує представлення. Відносини головних героїв давно перетворилися на зразок чоловічого товариства. Про цю книгу можна сказати так: найкрасивіший роман про любов, найзахоплюючий роман про дружбу, найтрагічніший і пронизливий роман про людські відносини за всю історію XX століття.

     Д. К. Джером «Троє в човні, не рахуючи собаки». Дивовижна історія про незабутні - одночасно зворушливі і безглузді - пригоди трьох друзів, які пустилися в плавання по Темзі разом зі своїм улюбленцем - фокстер'єром Монморансі. Забавні непорозуміння, веселі колізії та повні комізму ситуації вражають своєю оригінальністю і нев'янучим гумором.

     Д. Лондон «Серця трьох». Ця книга - калейдоскоп сюжетів на всі випадки життя. І справжня дружба, і класичний любовний трикутник, і, нарешті, скарби майя, гонитва за якими забезпечують книзі динаміку і колорит.

      О. Дюма «Три мушкетери». Вірні друзі - Атос, Портос, Араміс і д'Артаньян - квартет, що був добре відомий радянським школярам. Книга й сьогодні не втратила  чарівності та актуальності. «Один за всіх, та всі за одного!» -  як може застаріти такий девіз?

 Н. Соротокіна «Троє з навігацкой школи, або Гардемарини, вперед!». Три вихованці військово-морського училища, браві й віддані короні і батьківщині вітчизняні «мушкетери», потрапляють у вир політичних інтриг за часів імператриці Єлизавети. Хитрі царедворці, лукаві інтриганки і підступні шпигуни - в одному таборі, а в іншому - вірні друзі з їхнім благородством, відвагою та честю.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий