вторник, июня 17, 2014

Як читати по книзі на тиждень: 5 порад

     
     У світі так багато цікавих книг - хочеться познайомитися з кожною з них. Але в реальності більшість з нас встигає осилити лише дев'ять книг на рік. Однак можна читати набагато швидше без всяких курсів швидкочитання.
   Пропонуємо вам п'ять порад, що допоможуть вам читати по книзі на тиждень.

     1. Вимкніть телевізор і телефон. Ви не повірите, скільки часу забирає телевізор, що його ви «включили на хвилиночку», та  розмова по мобільному телефону. Ми не закликаємо зовсім відмовитися від телевізора, просто спробуйте поміняти порядок дій. Зазвичай  наша рука сама тягнеться до ТВ-пульту - «трошки подивлюся, а потім почитаю перед сном». Спробуйте, навпаки, в першу чергу братися за книгу. Можливо, потім й не захочеться перериватися?

      2. Завжди тримайте під рукою книгу. Ви коли-небудь рахували, скільки часу на день проводите в очікуванні? Ми весь час чогось чекаємо: маршрутку на зупинці, поки закипить чайник або підійде офіціант. Ми втрачаємо дорогоцінні хвилини, які можна приємно провести за читанням. Зазвичай ми «забиваємо» ці паузи переглядом «Фейсбуку» в мобільнику, але набагато цікавіше і корисніше буде почитати книгу. Зробити це дуже легко, якщо книга завжди під рукою.

    3. Читайте тільки ті книги, що вам подобаються. Як не дивно, це найдієвіша порада. Дуже часто читання «не йде», тому що книга не захоплює. Кидайте такі твори без жалю. Коли ви перестанете читати романи тільки для того, щоб поставити галочку «я це читав», ви станете читати набагато швидше і більше.

    4. Запишіться до бібліотеки. Деякі люди кажуть, що книги стали занадто дорогі, і тому вони не можуть дозволити собі читати багато. Відвідайте бібліотеку, там ви можете вибрати безліч книг за будь-яким смаком, причому абсолютно безкоштовно.

    5. Знайдіть того, з ким зможете обговорювати прочитане. Дуже надихає, коли ще тільки читаючи книгу, вже знаєш, кому зможеш про неї розповісти. Можливість поговорити про літературу - одне з незамінних задоволень від читання. До того ж це допомагає краще запам'ятовувати прочитане.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

7 комментариев:

 1. Попала на еще один Ваш интересный блог! Беру пост себе. Спасибо!

  ОтветитьУдалить
 2. Коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award. Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности в блоге «Vivat Library»: http://cbslibrary5.blogspot.com/2014/06/blog-post_17.html
  Поздравляем с наградой! Успехов и признания читателей и коллег! С уважением, коллектив библиотеки-филиала №5 г. Бердянска

  ОтветитьУдалить
 3. Большое спасибо за интересный материал! Если можно, мы используем его у себя на блоге (с указанием авторства, конечно ;))

  ОтветитьУдалить
 4. Хотела передать вам награду, а меня опередили.Поздравляю, ваш блог очень интересній

  ОтветитьУдалить
 5. Друзья! Большое спасибо за теплые слова, за награду! Это придает нам силу и. желание дальше радовать вас интересной информацией.

  ОтветитьУдалить
 6. Анонимный26 июля 2014 г., 00:03

  З цих порад третій пункт - найдієвіше з того, що може на мене вплинути. Якщо не цікаво, то можу і півроку одну книгу мучити. На щастя, маю звичку паралельно читати кілька книг, тому завжди є на що перемкнути увагу.

  ОтветитьУдалить