среда, июня 11, 2014

Український книжковий десант: нові видання

     Літо - прекрасна пора для читання. Ми продовжуємо  знайомити вас із новинками сучасної української літератури. Усе для того, щоб ви не ламали голову запитанням «Що почитати?».
  Цього року наш літературний небосхил  поповнився кількома довгоочікуваними новинками. На прихильників вітчизняної прози та поезії чекають приємні вечори з книжками улюблених авторів. От деякі з них.


    В. Шкляр «Тінь сови». Одвічна історія про кохання та журбу двох молодих людей — Степана та Катерини, життя яких сповнене світлої поезії і драматизму. Не було в Степана людини ближчої, ніж кохана. Але чи палає в її серці такий же вогонь любові?

   І. Славінська «Історії талановитих людей». Це нова книжка літературного оглядача та культурного менеджера. Головними героями її є 11 особистостей: Юрiй Андрухович, Катерина Ботанова, Ольга Герасим’юк, Лариса Денисенко, Ірена Карпа, Андрiй Куликов, Іван Леньо, Сергiй Лещенко, Юрiй Макаров, Мар’яна Садовська, Наталка Сняданко. За всіма героями книги стоїть слава, успіх, водночас титанічна праця, що не може не надихати.
   Радимо читати цю книгу всім у часи кризи та коли треба зробити  вибір «бути чи не бути?».

    І. Роздобудько «Одного разу». Це книга-сповідь, історія життя з авторськими коментарями. Одного разу ми народжуємося на світ, потім починаємо шукати сенс життя, робимо помилки, розчаровуємося, падаємо, злітаємо, віримо, зневірюємося… Книга, що її автор  назвала неправильною книгою. Неправильною в тому сенсі, що вона не підпорядковується жодним літературним шаблонам, як і саме життя не можна з певністю окреслити контурами.

    В. Лис «Із сонцем за плечима. Поліська мудрість Пелагеї». Книга-літопис від лауреата численних нагород та премій  –  життєвий досвід  звичайної сільської жінки, бабусі Пелагеї. Це та сама велика мудрість нашого народу,  і можливість долучитися до неї – велике щастя. Це літопис народного досвіду, пам’ятник правічній мудрості українського народу.

    О. Лишега «Зима в Тисмениці». До книги  одного з найнеповторніших українських поетів, лауреата американського Пен-клубу за найкращу перекладну поетичну книжку  увійшов майже увесь його поетичний доробок.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий