четверг, июня 05, 2014

Храм науки в Ріо-де-Жанейро

   Бібліотеки часто називають храмом науки, і якщо стосовно деяких це звучить занадто патетично, то  велич бразильської бібліотеки в Ріо-де- Жанейро обов'язково викличе у вас захоплення. В її фондах зберігається найбільша колекція португальської літератури, всього налічується більше 350 тис. видань.

   Будівля бібліотеки є справжнім архітектурним шедевром. Читальний зал оформлений у стилі неомануеліно (португальський архітектурний стиль, що поєднує  елементи пізньої готики та епохи Ренесансу). В інтер'єрі використана позолочена фурнітура, стелажі зроблені з благородних порід дерева, все це додає обстановці розкішний, аристократичний вид. Високо над письмовими столами розташовується кована люстра, в приміщенні є кілька статуй, стіни прикрашають медальйони. Архітектурний ансамбль доповнюють масивні двері, спіралеподібні колони, декоративні арки.

    Бразильська бібліотека - дивовижне місце, що чудово підходить як для навчання, так й для того, щоб здійснити віртуальну подорож до минулого сторіччя, насолодитися тишею, красою і величчю людського генія.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий