вторник, сентября 02, 2014

5 причин зустрічатися з чоловіком, який любить читати

Зустріти чоловіка, який по-справжньому любить читати, в наші дні - незбагненна розкіш. Якщо в цьому плані вам дійсно пощастило, сміливо промовляйте «так».
Шановні  дівчата, спеціально для вас ми підібрали п'ятірку переконливих аргументів на користь ваших стосунків зі справжніми книголюбами.


1. Ваші сварки нагадуватимуть театральну постановку. Щоб красиво посваритися, потрібен пристойний словниковий запас. Начитаний чоловік не буде опускатися до рівня хама. Аргументовано викладе свою точку зору, вживаючи красиві метафори, літературні цитати або висловлювання відомих людей. І обов'язково проявить мудрість, оскільки бажання вберегти відносини - це символ освіченої людини.

2. З ним завжди буде цікаво. Хто багато читає, той багато знає - це аксіома. З книголюбом можна говорити на будь-які теми - його багатий духовний світ сприяє цьому.

3. Вам ніколи не буде за нього соромно. В компанії ваших друзів начитаний чоловік завжди буде в центрі уваги і підтримає будь-яку розмову. Вам не доведеться ховати голову і опускати очі  від того, що він чогось не знає, або не вміє викладати думки.

4. Йому буде легко робити подарунки. Вам не доведеться ламати голову напередодні свят у пошуках подарунка. Ніщо не зіпсує вам передсвятковий настрій, тому що ви будете знати як мінімум двадцять книг, про які ваш улюблений давно мріє.

5. Вам буде, про що поговорити у старості. Навіть у похилі роки ваше спільне життя не втратить сенсу і інтриги. Вам буде, що обговорювати між собою навіть з вимкненим телевізором і комп'ютером.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий