понедельник, сентября 01, 2014

Акція масового читання

     6 серпня 2014 р. компанія Google спільно з Музеєм-садибою Л.М. Толстого оголосили про запуск унікального інтернет-проекту «Кареніна. Живе видання», що покликаний об'єднати любителів російської класики по всьому світу.

   
     Проект представляє собою справжній читацький марафон.  Вперше у світі,  більше 700 осіб з різних міст і країн,  у прямому ефірі на Google+, більш ніж за 30 годин прочитають знаменитий роман «Анна Кареніна». Серед читців, які вийдуть у прямий онлайн-ефір з різних міст світу, - актори театру і кіно, журналісти, музиканти, нащадки Толстого, художники, вчені, популярні відеоблогери і, звичайно,  інтернет-користувачі. Приєднатися до акції побажали багато знаменитих особистостей: режисери Валерій Тодоровський та Єгор Кончаловський, фігуристка Аделіна Сотникова, космонавт Георгій Гречко, актори Інгеборга Дапкунайте, Ігор Петренко, Єлизавета Боярська, Любов Толкаліна та багато інших.  
     Відомо, що читацький марафон пройде 3-4 жовтня на майданчиках у Москві, Санкт-Петербурзі, Тулі, Владивостоці, Новосибірську, Нью-Йорку, Парижі, Лондоні і в багатьох інших містах. Для того, щоб приєднатися до проекту, досить підписатися на офіційну сторінку «Кареніна. Живе видання»  і вибрати один з 4-х уривків твору чи запропонувати власний. Потім виразно прочитати його на камеру, уклавшись у  проміжок від 30 до 60 секунд, і розмістити своє відео на YouTube.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий