пятница, марта 13, 2015

Книги з весняним настроєм

   Перші весняні дні вселяють у наші серця надію і тиху радість. Але сірі березневі будні іноді притупляють ці пориви душі. Поки погода за вікном недостатньо тепла, а дерева не зазеленіли, пропонуємо вам підняти собі настрій старим перевіреним методом - читанням гарних книг. 
    Представляємо книги,  присвячені найромантичнішій порі року - весні.


  Р. Бредбері «У дні вічної весни». У збірці представлені різні грані таланту відомого американського письменника. Фантастичні і реалістичні, казкові і гротескні розповіді пронизані світлим смутком і таять у собі глибинний підтекст. Тому читаються вони на одному диханні легкого весняного вітерця.

  Д. Рубіна «Холодна весна в Провансі». Книга складається з семи цікавих, романтичних історій, що розповідають про подорожі автора. Це, так звані, дорожні замітки: про різні  міста і природу  південній Франції, про  країни, знаменитих людей, книги, про час і про себе.

  В. Набоков «Весна в Фіальте». До збірки входить чотирнадцять оповідань, що вже за життя автора стали класикою російської «малої» прози ХХ століття. Центральне місце в неї займає розповідь «Весна в Фіальте». Це сумна історія зрілої любові одруженого чоловіка і чарівної жінки, яка пробудила в його серці чуттєвість.

  М. Порошина «Весняний марафон». Цей дуже щирий і поетичний, ніжний і ліричний роман розповідає про те, як нелегко знайти свою половинку.
 

   «Весняний настрій». До збірки включені 18 оповідань про кохання, написані відомими російськими авторами. Олег Рой,  Галина Кулікова, Марія Метлицька  та інші письменники присвятили свої новели романтиці і великому почуттю, що проявляється в абсолютно різних іпостасях. Після прочитання цієї книги залишається тільки  закохатися, і, якщо не в конкретну людину, то хоча б  -  у весну. Нехай разом з природою прокинеться і серце!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий