четверг, марта 05, 2015

«Жіночі» книги


    8 березня відзначають найпопулярніше свято -  Міжнародний жіночий день. Цього дня чоловіки, юнаки і хлопчаки, крім подарунків і квітів, дарують своїм коханим і рідним жінкам увагу, турботу і любов.
  Дорогі читачки нашого блогу! Прийміть наші щирі вітання з цим чудовим днем. Нехай осяюються променистими посмішками ваші обличчя, кожен день дарує добро, турботу і ласку. Пропонуємо вам книги, назви яких прикрашає  магічне слово -  «жінка».


   У. Коллінз «Жінка в білому». Англійський письменник, один із зачинателів сучасної детективної літератури і визнаний майстер інтриги, вміло поєднує у своєму творі таємничу, детективну і романтичну дії. В основі роману лежить гострий, захоплюючий сюжет про злочин, що був задуманий і здійснений заради грошей. Головний герой, який ще в юності зробив підробку, укладає свою дружину під ім'ям померлої і дуже схожою на неї жінки в божевільню. Тепер ніщо не стоїть між ним і багатством дружини ...

  Кобо Абе «Жінка в пісках». Культовий роман японського письменника розповідає про жінку, якій дуже важко бути одній. Але з чоловіком ще важче, адже він так цінує свободу. Але одного разу «мишоловка» закриється, і чоловік залишиться один на один - з жінкою ...

  Л.М. Олкотт «Маленькі жінки». Повість можна  назвати одним з найвідоміших творів класичної американської літератури для юнацтва. Ця зворушлива книга про дитинство і юність чотирьох сестер витримала неймовірну кількість видань. Й сьогодні вона користується величезною популярністю, на її основі створені сценічні та кінематографічні версії.


   Е. Джордж «Жінка в червоному». Відомий майстер детективного роману, чия творчість завоювала визнання читачів у всьому світі, розповідає історію детектива Томаса Лінлі, який після смерті коханої дружини здійснює самотню подорож по узбережжю Корнуола  Великобританії. На сорок третій день шляху він знаходить на березі тіло молодого скелелаза, який розбився при падінні з кручі. Однак незабаром з'ясовується, що це падіння було не випадковим, і місцева поліція починає підозрювати  людину, яка знайшла тіло, тобто героя роману. Під підозру потрапляє й молода жінка, будинок якої стоїть неподалік від місця події.
  


  Е.Е. Шмітт «Жінка у дзеркалі». У дивовижному сюжеті роману сплелися три історії з трьох різних епох. Головні героїні книги - три приголомшливо красиві жінки, і у кожної - особливе покликання, що може коштувати їм життя.  А. Знаменська «Жінка-зима». Нічого романтичного не чекає від життя сільський лікар Поліна Мороз, в серці якої давно оселилася зима. Вона втратила коханого чоловіка і тепер всю себе віддає оточуючим її людям. Хіба могла вона припустити, що в її богом забутий сільський будинок може заглянути любов і залишитися там надовго?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 комментария:

  1. Спасибо за поздравление и книги!!!!!!!!!!!!!!

    ОтветитьУдалить
  2. Можна якось зв*язатися з адміністратором цього блогу? Напишіть, будь ласка, свій email. Завчасно дякую.

    ОтветитьУдалить