вторник, мая 10, 2016

Затишна бібліотека у Мексиці

   Коли ви в останній раз відвідували бібліотеку? Так, щоб вибрати книгу, знайти місце в тихому залі і почитати її кілька годин поспіль? Уже й не пригадати? Деякі люди вважають це чимось нереальним і архаїчним. Однак нова бібліотека у мексиканському місті Монтеррей руйнує всі стереотипи, повертаючи в моду забуту звичку засиджуватися в тихих читальнях. А все завдяки ультрасучасному оформленню нової бібліотеки.
   Замовником проекту виступила рада у справах культури і мистецтва міста, за ініціативою якої була побудована бібліотека з метою  привчити жителів міста до культури читання. Звичайно, головна аудиторія нової бібліотеки - це молодь, яку так просто до неї не заманиш. Для вирішення цієї проблеми був розроблений новий дизайн бібліотечного  простору.
   Незвичайний читальний зал представляє собою куполоподібну конструкцію,  де книжкові полиці нагадують   дерев'яні соти. Дизайнери спеціально зробили  акцент на закритій купольній конструкції, що немов «укладає в обійми» відвідувачів бібліотеки, створюючи для них відокремлене і спокійне місце для читання.
  Всередині конструкції є кілька широких сходів, на які можна присісти, розслабитися і почитати книгу. Спеціально для цього на кожній сходиці по обидва боки передбачені м'які  подушки з тканини.
   За рахунок використання дерева світлих тонів, білого і ніжно-блакитного кольорів простір бібліотеки дуже світлий, що налаштовує на релаксацію.

Ну що, тепер готові насолодитися читанням у бібліотеці?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий