пятница, мая 20, 2016

Найвідоміші романи Гарольда Роббінса

21 травня 2016 р. відомому американському письменнику Гарольду Роббінсу (справжнє ім'я - Гарольд Рубін, також відомий як Френсіс Кейн) виповнюється 100 років від дня народження. Його називають «Мопассаном XX століття». Три покоління американських письменників вважають його своїм учителем. У  50-70-х  роках  він був головним законодавцем моди в американській літературі. Кожен його новий роман викликав величезний резонанс в суспільстві.
Книги Роббінса, що перекладені на 32 мови, читають запоєм і ті, хто вважає за краще легкий жанр, і любителі вишуканої літератури. Вони насичені пристрастями, а їхні герої -  здатні досягти своєї мрії всупереч обставинам. Його твори можна характеризувати як гостросюжетні романи, де домінантами  є любов, гроші і влада,  широко використовуються світські плітки і завуальовані факти з біографій відомих людей.
Пропонуємо  згадати найвідоміші книги популярного письменника.


«Шукачі пригод». Масштабна, захоплююча і жорстка сага розповідає про  сильну людину, яка завжди знає, чого  хоче,  користується будь якими  засобами, аби  досягнути своїх цілей. Це книга про шалену жадобу багатства, владу і нестримну пристрасть до пригод...

«Прощай, Жаннет». Доля була жорстока до Жаннет: війна, концтабір, смерть матері, любов-ненависть до вітчима - садиста і збоченця... Навіть величезне багатство  не може змусити її забути біль і жах дитинства. Але життя зробило її характер твердим і рішучим, і вона буквально вривається до світу «високої моди» Франції, поставивши перед собою одну-єдину мету - стати першою,  кращою за всіх, відомішою та отримати все. Інакше існування не має сенсу.


   «Самотня леді». Мріям і надіям молодої актриси і письменниці, яка втратила гордість і почуття власної гідності на тернистих дорогах мистецтва, не судилося збутися: на вершині успіху її чекало розчарування.
«Бетсі». Роман розповідає про династію великих американських автомобілебудівників. Сімейний бізнес стає для них одночасно і полем жорстоких битв, і потужним засобом об'єднання, заради якого вони, не замислюючись, жертвують навіть вірними друзями.

«Ніколи не люби незнайомця». Головний герой роману - егоїстичний, безжалісний і багатий. Ніхто не міг підкорити його серце,  подолати неприступну стіну, що він спорудив навколо себе. Ватажок грального бізнесу тримав у страху всіх і вся. Але смерть зрівнює і володарів цього світу, і знедолених. І тільки любов може дати ілюзію вічного життя ...

    

     «Парк-авеню, 79». Це зворушлива мелодрама, де підступна доля зводить колишніх закоханих в залі суду: він - прокурор, вона - обвинувачена...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария