воскресенье, августа 28, 2016

Старовинні пристрої для зручного читання

   Кращий спосіб дізнатися щось нове, відволіктися від метушні та просто розслабитися в будь-який час і в будь-якому місці - це читання книг. Однак шанувальники літератури стикаються з величезною кількістю проблем, що заважають їм комфортно сприймати книгу. Зробити процес читання зручним і приємним допоможуть  різні пристрої, створені спеціально для книголюбів.
   Виявляється, для зручного читання такі пристрої існували ще в минулих століттях.  Пропонуємо вам декілька прикладів.


   1) Книжкове колесо (1588). Машина була винайдена італійським інженером Агостіно Рамелл. Основною функцією цьго пристрою була можливість мати доступ до 12 книг одночасно.

   2) Стілець зі свічкою та підставкою для книги з колекції Метрополітен-музею (1750). На жаль, про цей пристрій дуже мало інформації, тому ми можемо тільки уявляти, як ним користуватися. Можливо, його могли використовувати й як звичайний стілець.

   3) Стенд для читання компанії «Holloway» (1890). У пошуках зручного пристосування для читання компанія розробила стенд, що поєднував письмовий стіл і підставку для книг. Стенд мав 2 режиму для читання - сидячи і лежачи.

  4) Стенд для перегляду мікрофільмів (1935). Він  був розроблений, щоб утримувати екран, де транслювалися книжкові сторінки. У комплектацію стенда входила лампа та пульт для перемикання сторінок і налаштування фокусу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий