суббота, августа 06, 2016

Гастрономічні портрети відомих письменників

   «Куховарська книга занепокоєння» - так назвав норвезький редактор Крістіан Хельстрюп, відомий різними, трохи божевільними, ідеями, свій жартівливий фотоальбом портретів відомих письменників, складений з продуктів. За словами автора, таким несподіваним прийомом він хотів «струснути книжкову індустрію», що сьогодні приділяє менше уваги творам класиків літератури.

   У незвичайну «куховарську книгу» норвежця потрапили портрети Лева Толстого з тостів, Вільяма Шекспіра - зі скибочок фруктів, Агати Крісті - з лакриці, Чарльза Діккенса - зі шматочків засмаженої качиної скоринки, Ганса Християна Андерсена - з коріандру, Федора Достоєвського - з песто (популярного соусу італійської кухні на основі оливкового масла, базиліка і сиру), Олександра Солженіцина - зі шматочків піци та ін.
   Цікавим є те, що до кожного гастрономічного портрету автор додає підписи-каламбури. Вони трансформують імена письменників на забавні ники, що відповідають продуктам, з яких були зроблені портрети літераторів.Як вам така вигадлива ідея?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий