понедельник, декабря 12, 2016

Казки очима Крістіана Джексона

Життєве кредо американського веб-дизайнера Крістіана Джексона - «вся сила - в деталях». Саме деталі, що запамятовуються з улюблених дитячих книжок стали основою для його забавних лаконічних плакатів. Мінімалістичні картинки цілком могли б прикрасити обкладинки нових видань «Аліси в Країні чудес», «Чарівника з країни Оз», «Принцеси на горошині», «Пригод Піноккіо», «Рапунцель» і «Трьох поросят».

А почалося все так... Коли у Крістіана народилася дитина, вся його сімя згадала дитинство і занурилася у світ казок. В один прекрасний день молодому батькові спало на думку намалювати лаконічні плакати до недавно перечитаних дитячих книжок. А потім все закрутилося…

Дотепні роботи художника швидко облетіли Всесвітню павутину і набули популярності. За кількістю переглядів в Інтернеті лідирує постер до «Принцесі на горошині»: на мінімалістичному зображенні від усієї казки залишилася одна горошина під багатошаровою периною.

Крістіан розповідає, що багато глядачів були спантеличені плакатом до «Чарівника країни Оз», особливо їх бентежило мінімалістичне втілення Боягузливого Льва. Проблема в тому, що він мріяв здобути собі хоробрість, яку ніяк не відтворити. Довелося малювати левову морду у вигляді перевернутого серця, що стала дуже гармонійно виглядати на плакаті.


   
   

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий