среда, декабря 14, 2016

Дивовижний готель-бібліотека

У невеликому містечку Обідос (Португалія) знаходиться незвичайний готель з літературною назвою - «Книжник». Це справжній рай для книголюбів! Тут всюди книги - близько 45 тис. примірників, в основному англійською мовою, але є і португальською, французькою та німецькою. Постояльці можуть забирати або, навпаки, дарувати свої книги цій незвичайній бібліотеці. Готель невеликий, але затишний.

Мила справа - походити серед книжкових полиць, вибрати книжку і провести цілий день, згорнувшись клубочком за читанням. А якщо ви зголодніли, а від книжки відриватися не хочеться - можна не йти на обід, а замовити послугу «book and cook», і кухар приготує їжу особисто для вас.

Власники готелю кажуть, що гості люблять залишати привезені з собою книги, щоб колекція поповнювалася, а ті, у кого з собою книг немає, зазвичай надсилають їх пізніше як подарунки.

Звичайно, в готелі є все, що в ньому зазвичай буває - і ресторан, і бар, напої в якому, звичайно ж, носять імена класичних літературних героїв, і кімната відпочинку. Все облаштовано так, щоб людині було зручно присісти і розслабитися - м'які шкіряні крісла, затишні куточки.

У такій обстановці рука так і тягнеться до книжки!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий