вторник, декабря 06, 2016

У Китаї відкрилася бібліотека на пустинному пляжі


У Китаї архітектори побудували одну з найнезвичайних бібліотек у світі. Вона розташована на узбережжі Бохайскої затоки, в десятках кілометрів від будь-яких будівель і магістралей. Бібліотека із залами для читання і медитацій, місцем для проведення активних заходів, а також винним баром і кімнатою відпочинку.Проект, розроблений студією «Vector Architects». Приміщення розроблені з урахуванням взаємозв'язку з морем і тим, як саме до них проникають потоки світла і повітря. Із зала для читання відкривається прекрасний вид на море. Стіни першого поверху повністю зроблені зі скла, що в гарну погоду дає можливість об’єднати внутрішній і зовнішній простори.

Горизонтальне вікно у верхній частині стіни виступає своєрідним обрамленням «живої картини» – виду на море. У покрівлі виконані круглі отвори, які забезпечують зал додатковим світлом і можуть відкриватися для провітрювання.
Місце для медитації виглядає більш приватним, з акцентом на грі світла і тіні. Дах в цьому місці вигнутий, що опускає стелю, а також створює терасу, звідки море добре чутно, але при цьому не видно. Будівля виконана з бетону з використанням листів із ламінованого бамбука.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий