четверг, декабря 15, 2016

Книги і чай…

Напередодні Міжнародного дня чаю, що відзначається по всьому світі 15 грудня, пропонуємо вашій увазі «зігріваючу» добірку книг, присвячених найдавнішому і найпоширенішому напою на землі.

Б. Віногродський «Шлях Чаю». Автор - один із засновників чайної культури, відомий як філософ, мислитель, перекладач давньокитайських текстів. З цієї книги, напевно, варто почати своє знайомство з чаєм.
К. Окакура «Книга чаю». Що ми знаємо про чай? Мало хто замислюється про це, попиваючи приємний напій. Але ж історія чаю - це дивовижна історія, нерозривно пов'язана з національною культурою, господарством і традиціями багатьох народів світу. «Книга чаю» японського письменника привносить багато невідомого і дивного в пізнання філософії та культу споживання цього найдавнішого напою.
Брати Чантурія «Чай. Рецепти для будь-якого сезону». Чи багато хто п'є чай правильно і отримує від цього напою справжнє задоволення і користь? Чи знаєте ви, коли, скільки і які сорти чаю потрібно вживати і як це пов'язано з порами року? Чи хочете ви зібрати кращу колекцію рецептів приготування чаю? Прочитайте цю книгу.
К. Вілсон «Чай з Джейн Остін». Англія може по праву вважати себе країною, що ввела моду на чаювання. Ця книга - тому підтвердження. Перед нами відкривається затишний світ Джейн Остін: цитати з її знаменитих романів, уривки з листів, рецепти страв, розповідь про особливості чайної церемонії. Прочитавши книгу і проявивши трохи фантазії і кулінарної майстерності, можна влаштувати вишукане чаювання і перенестися в атмосферу Англії XIX століття.
Дж. Оруелл «Чашка відмінного чаю». Ви дізнаєтесь про одинадцять непорушних правил приготування бездоганного чаю від Джорджа Оруелла.
В. Похльобкін «Чай». Чай здавна прославляли як цілющий напій. Він стимулює життєдіяльність організму, ліквідує втому, підсилює працездатність. У цій книзі ви знайдете відповіді на всі ваші запитання про чай.
В. Малевич «Чай». Історія появи чаю, мистецтво і традиції чаювання, таїнство виготовлення давнього чайного посуду, цілющі властивості напою, секрети чайної косметології, таємничий дух сприйняття чайного будиночка - складають основу легенд даної книги. У книзі, що по праву можна назвати енциклопедією чайного ритуалу, розкриваються нові сторони культури чаювання, пов'язані з історією цього прекрасного напою. Книга містить нові, раніше не опубліковані, матеріали, що дають можливість по-новому поглянути на найдавніше надбання китайської цивілізації - культуру чаювання.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий