вторник, января 17, 2017

Всесвітня столиця книги – 2017


Експерти ЮНЕСКО на черговому засіданні оцінили великий внесок Гвінеї у популяризацію літератури і боротьбу з безграмотністю населення та оголосило місто Конакрі Всесвітньою столицею книги-2017. 

Відбірковий комітет зупинив свій вибір на Конакрі «у зв’язку з високою якістю та великим різноманіттям, якими відзначається програма міста, що відведена залученню місцевих громад», а також «за його добре структурований бюджет та чіткі цілі розвитку з підвищеною увагою щодо молоді та писемності».
У своєму вітальному виступі, зверненому до жителів Конакрі, Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова заявила: «Книги, навчання та читання є основними аспектами людського життя. Великий внесок Республіки Гвінея у популяризацію книг та підвищення писемності свідчить про чітке бачення культури та освіти як рушіїв розвитку та відновлення. ЮНЕСКО сповнена рішучості підтримати ці зусилля».

Книжковий рік в Конакрі почнеться 23 квітня 2017 р. у день, коли відзначається Всесвітній день книги та авторського права. Протягом 12 місяців у країні проходитимуть заходи, в яких візьмуть участь відомі автори книг, видавці, представники торговельних мереж. Місто Конакрі - сімнадцята столиця книги.
Найпершою Всесвітньою столицею книги було визначено м. Мадрид (Іспанія). 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий