вторник, января 31, 2017

З полиці на екран: екранізації яких книг ми скоро побачимо?

Рік тільки почався, попереду багато різних цікавих фільмів, а серед них такі, в яких є літературне першоджерело.
Пропонуємо добірку цікавих книг, екранізації яких вийдуть на екрани в 2017 р. Встигніть прочитати!

Д. Акерман «Дружина доглядача зоопарку» В основі цього документального роману - реальна історія поляків Яна і Антоніни Забінських, які в порожніх клітках для тварин сховали від нацистів сотні євреїв.


Р. Дж. Паласіо «Чудо». Це історія про хлопчика Августі з рідкісною генетичною мутацією: у нього немає обличчя. Він переніс 27 операцій і до своїх 10 років жодного разу не був у школі. І ось тепер в перший раз повинен туди піти. Виконавиця ролі мами хлопчика Джулія Робертс кілька разів плакала на знімальному майданчику, не витримуючи психологічного напруження кіносцен.

А. Крісті «Вбивство в Східному експресі». Ще один варіант знаменитого сюжету Агати Крісті. Сищик Еркюль Пуаро розгадує загадку вбивства в Східному експресі, де свій мотив був абсолютно у кожного пасажира.

К. Ханна «Соловей». Це історична драма про двох сестер різної долі, історія про війну, жертви, страждання, любові.

С. Кінг «Темна Вежа». У центрі подій книги знаменитого «короля жахів» - стрілець Роланд Діскейн, який відправився на пошуки Темної Вежі, що утримує Всесвіт від знищення.


Ч. Мартін «Між нами гори». Психологічна проза відомого американського письменника перетворюється на відмінний пронизливий фільм. Бен спізнюється на складну операцію, Ешлі - на власне весілля. Вони разом орендують маленький приватний літак для термінового польоту. Літак терпить крах в горах Колорадо. Пілот гине, і два малознайомих пасажира залишаються наодинці один з одним серед засніжених вершин. Щоб врятуватися, їм доведеться зробити неможливе...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий