понедельник, января 16, 2017

«Білі» книги

З настанням Нового року до багатьох куточків нашої планети прийшла справжня зима, і все навколо засипала снігом. Не випадково зима асоціюється з білим кольором.
Як тут не згадати книги з «білими» назвами! Може, до зими вони і не мають ніякого стосунку, зате подарують незабутній настрій і створять особливу атмосферу душевного читання.

Б. Акунін «Пелагія і білий бульдог», перший роман трилогії «Провінційний детектив, або Пригоди сестри Пелагії». Непосидючій чорниці належить розплутати ланцюг загадкових злочинів, що потрясли невелике повітове місто Заволжськ.
Б. Васильєв «Не стріляйте в білих лебедів». Головна тема роману - одвічний конфлікт між силами добра і зла. Це історія про боротьбу за збереження лісу, за дбайливе ставлення до природи. Але книга не тільки про те, як важливо зберегти рослинний і тваринний світ для майбутніх поколінь. Вона і про те, як зберегти душу, як не втратити віру в людей, як своїм прикладом навчити дітей правильно жити.
Ф. Достоєвський «Білі ночі». Це красива утопія, мрія про те, якими можуть бути люди, якщо вони чесні і безкорисливі у своїх почуттях. Цей твір великого класика - одне з найпоетичніших в його творчій спадщині. Фантастичність білих ночей створює чарівну романтичну атмосферу повісті.
У. Коллінз «Жінка в білому». Захоплюючий детективний роман відомого англійського письменника, де є місце і платонічній любові, і нещасному шлюбу, і безчесній підступності, і тріумфу справедливості.

Д. Рубіна «Біла голубка Кордови». Один з кращих і найвідоміших романів популярної письменниці. Це книга про талановитого художника, закоханого в мистецтво авантюриста, фальсифікатора з душею справжнього генія. Блискучий інтелектуал і чарівний шахрай Захар Кордовін, залишивши Росію, насолоджується життям. Читає лекції з історії живопису, пише книги і підробляє картини, видаючи їх за оригінали, заробляючи на цьому чималі гроші. Все йде добре, - але лише поки минуле не пред'явить герою свій жорстокий рахунок.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий