суббота, апреля 29, 2017

Книги, що читаються за одну ніч

Тримати читача в постійній напрузі і при цьому розповідати по-справжньому гідну історію - мистецтво, що ним володіє далеко не кожен письменник. Але існують такі книги, які при невеликому обсязі здатні захопити настільки, що весь світ відходить на другий план.

Д. Сеттерфілд «Тринадцята казка». Це готична історія, в якій є старовинний похмурий маєток, сімейні таємниці, примари, хитросплетіння доль і відчуття недомовленості. Книга захоплює і не відпускає, поки не буде прочитана остання сторінка. У романі добре все: сюжет, атмосфера, характери, мова і вишуканий стиль. Безсонна ніч гарантована.
Д. Адамс «Автостопом по галактиці». Книга, яка приголомшує і ошелешує з перших же сторінок. Напевно, справжня подорож по галактиці саме такою і має бути - з неймовірними пригодами та неправдоподібними ситуаціями, з тоннами гумору і сарказму. Загалом, подорожуйте автостопом і читайте Адамса.
Дж. Остін «Гордість і упередження». Це роман в традиційному розумінні слова - не жіночий, не любовний, а просто класичний, вічний, щирий. І так важко повернутися зі старої доброї Англії з її епічністю, пристрастями і затишними інтер'єрами до нашої сірої сучасності, що хочеться залишитися в ньому назавжди.

С. Кінг «Рита Хейворт, або Втеча з Шоушенка». Це історія невинної людини, засудженої на довічне ув'язнення в тюремному пеклі, історія виживання там, де вижити практично неможливо. Найвеличніша історія втечі і порятунку.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий