четверг, апреля 06, 2017

Книги, що неодмінно змусять вас сміятися

    У світовій літературі настільки багато сумних творів, що, напевно, прийшов час згадати книги, що здатні розвеселити. І, до речі, писати гумористичні книги навіть складніше, ніж драматичні. Так що віддамо честь всім тим, хто вносить у наше життя хвилини радості!

Л. Філатов «Про Федота-стрільця, удалого молодця». Ця книга підійде всім, хто хоче читати і реготати. У світі, створеному Філатовим, є і знайомі персонажі з фольклору, і фантастичні герої. У книзі читач знайде і чудо, що перетворює в можливе все неможливе. І, звичайно ж, разом з головним героєм знайдете «Те-Чаво-Не Може-Бути».
Я. Гашек «Пригоди бравого солдата Швейка». У цьому творі ви познайомитеся з історією людини і війни. Причому людини маленької, навіть крихітної, в порівнянні з великою, просто величезною війною. Головний герой потрапляє в неймовірно смішні ситуації, але при цьому автор не дає читачеві забути про війну і всі її жахи. Ця книга - чудова спроба оголити потворність війни за допомогою іронії.
Брати Стругацькі «Понеділок починається в суботу». Головний герой, повертаючись з відпустки, несподівано зустрічає двох представників таємничого науково-дослідного інституту, де немає місця для ледачих нероб. Він починає працювати разом з ними. Легка, насичена теплим і світлим гумору проза Стругацьких варто того, щоб читати її і сміятися.
Дж. К. Джером «Троє в човні, не рахуючи собаки». Це просто неймовірна історія подорожі по Темзі трьох типових джентльменів вікторіанської епохи. Книга насичена відмінним англійським гумором, тому в ній ви знайдете найкращі ліки від хандри. Книга ця, до речі, увійшла до списку літератури, що повинен прочитати кожен.
М. Веллер «Легенди Невського проспекту». Ця весела історія із цілою купою комічних ситуацій разом із захоплюючим сюжетом дозволяє по-новому подивитися на героїв епохи СРСР. Тут вони, в першу чергу, зворушливі невдахи, ну а сумне минуле М. Веллер підносить виключно зі смішної сторони.
С. Се «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці». Ця книга розповість вам про єдиного в Прибалтиці сантехніка і актора. Крім того, він ще й блог веде в Живому Журналі, а також смажить мясо і вирощує на підвіконні цибулю. Це хороша книга для підняття настрою!
Т. Пратчетт «Кіт без прикрас». Все почалося через кота. Напевно, більше пухнастих нявкаючих улюбленців, ніж в цій книзі, ви не зустрінете ніде. Книга стане майже енциклопедією котячих витівок, з якої ви дізнаєтеся, що ж вони за створіння такі. Твір підійде всім, хто любить смугастих і не проти посміятися над ними.
І. Ільф, Є. Петров «12 стільців». Смішні пригоди головних героїв, які вирушили на пошуки багатства, вплетені в цілий потік авантюр, невдач і безуспішних старань. Сатиричний фейлетон «12 стільців» абсолютно заслужено увійшов до списку творів, які повинен прочитати кожен. А вам ми радимо читати і перечитувати цю чудову книгу!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий