четверг, мая 31, 2018

Штучний інтелект пише казки


Штучний інтелект все активніше використовують у різних галузях, зокрема і в літературі. Так, його уже застосовують з навчальною метою у ролі викладача, він здатний писати вірші і навіть може бути кращим читачем, аніж людина. Віднедавна його використовують й для створення казок.

Спільнота письменників, художників та розробників «Botnik» зайнялася написанням літературних творів. За допомогою штучного інтелекту було створено казку, подібну до історій відомих німецьких письменників – братів Грімм.
Автори проекту використовували «Voicebox» – програму, що після опрацювання вихідного матеріалу пропонує свої формулювання та слова з подібним змістом. За допомогою даної програми було проаналізовано казки братів Грімм, потім програма запропонувала свій перелік ключових фраз – найпоширеніших слів та їхніх послідовностей, що використовували Грімм, а також найчастіше вживані частини мови – іменники, прикметники й власні назви. 
Після літературного опрацювання цих речень працівниками «Botnik» народилася казка під назвою «Принцеса і лисиця». Словесні пропозиції штучного інтелекту надали історії обсягом 1500 слів форми і стилю, притаманного творам братів Грімм. Казка розповідає про лисицю, котра вміє розмовляти і допомагає синові старого млинаря врятувати принцесу від одруження з тим, кого вона не кохає. Казка завершується щасливим кінцем.

До речі, у 2017 р. працівники «Botnik» за допомогою «Voicebox» також створили 3-сторінкову пародію на історію про Гаррі Поттера.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий