среда, апреля 10, 2019

Засновано на реальних подіях…


Якою б дивовижною не була фантазія авторів, іноді життя підкидає не менш цікаві ідеї. Книги, засновані на реальних подіях, можуть вас захопити не менше, ніж війна Семи Королівств.

Г. Д. Робертс «Шантарам». Читаючи цю книгу, дуже важко повірити, що такі захоплюючі події відбувалися в реальному житті. Подивіться самі: головний герой, гангстер, який тікає з в’язниці в Австралії і потрапляє до Індії, у вир неймовірних подій: торгівля рабами та зброєю, чорний ринок, підробка документів, індійська мафія... Все це на тлі таємничої східної країни, суспільства, розділеного на касти, і неймовірного аромату індійських спецій.
Т. Кініллі «Список Шиндлера». Мабуть, ця книга відома всім. Історія, екранізована у 1993 р. Стівеном Спілбергом, отримала сім Оскарів і завоювала серця мільйонів. Всі дізналися про Шиндлера, німецького промисловця, який зумів під час Другої світової війни врятувати майже 1200 чоловік від газових камер нацистів. І нехай образ справжнього Шиндлера далекий від книжкового, це не зменшує його героїзму.
Т. Моррісон «Кохана». Книга в жанрі магічного реалізму, що переносить нас до реальної історії чорношкірої рабині в кінець XIX ст. – до страшної, гіркої історії, що розриває наші серця. Розповідається про експлуатацію одних людей іншими, про втрату свободи і кохану людину, про біль, яку займає все людське єство, всієї тієї порожнечі, яка залишається після вбивства власної дитини.
Р. Грейсміт «Зодіак». На жаль, серійні вбивці існують в реальному житті, і ця книга саме про одного з них. Таємничий злодій Зодіак тероризував всю Америку цілих 25 років. Автор провів журналістське розслідування, вивчаючи листи Зодіака, що приходили до редакції. Зодіак вбивав жінок, чоловіків, підлітків і писав листи в ЗМІ, знущаючись над поліцією, пророкуючи їм, що вони не зловлять його ніколи. Найстрашніше, що він мав рацію.
Ф. Абігнейл «Злови мене, якщо зможеш». Автобіографічна книга невловимого шахрая. Досить сказати, що він відомий як Френк Абігнейл, він же Френк Вільямс, Роберт Конрад, Френк Адамс і Роберт Монхе. Чарівний, молодий, розумний, харизматичний і скажено спритний. І, як не дивно, розшукується поліцією багатьох країн, адже є аферистом вищого ґатунку!
П. Каланіті «Коли подих становится повітрям». Єдина книга талановитого нейрохірурга, якому у віці 36 років діагностували рак легенів четвертого ступеня. Але своє коротке життя ця мудра і сильна духом людина змогла наповнити сенсом. Він поспішав дописати свою історію, встигнути поділитися всім, що стосувалося його роботи. Однак не встиг. Книга не завершена, але все ж опублікована. І навіть так вона вийшла неймовірною.
М. Од-Мюрай «Міс Черіті». Автор написала теплу історію про маленьку дівчинку, яка живе зовсім не так, як слід жити маленьким леді XIX ст. Замість танців, музики і малювання, в Черіті є жаби, миші, птахи і їжаки. А головне – вона допитлива і має почуття гумору. Книга присвячена життю всесвітньо відомої Беатріс Поттер, яка подарувала світові історію про Кролика Пітера.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий