вторник, апреля 09, 2019

Книга у Happy Meal


10 лютого в українських McDonald’s стартувала акція Happy Meal Readers.
У межах акції дітям до меню Happy Meal пропонують не тільки іграшки, а й книжки. В акції бере участь серія книжок британської письменниці Крессиди Ковелл «Пригоди близнюків Трітопів» – про пригоди малих близнюків у світі великих динозаврів.

«Крессида отримала чисельні нагороди за свої книжки і є прибічником багатьох організацій з питань грамотності, а також амбасадором національної довіри до грамотності. Ми віримо, що колаборація масштабів McDonald’s із досвідом Крессиди допоможе надихнути дітей та їхніх батьків проводити більше часу разом, читаючи книжки», – наголошують у компанії.
Зараз діти можуть обрати в подарунок одну із перших книжок серії: «Близнюки та королівський тиранозавр» чи «Близнюки зустрічають диплодока».
Усього до ексклюзивної серії увійде 12 книжок письменниці, виданих спеціально для «McDonald’s». Кожні два місяці з’являтимуться дві нові книжки із серії і отримати їх можна лише в ресторанах мережі. Акція триватиме протягом всього 2019 р.

Крім цього, у додатку McDonald’s «Happy Studio» можна завантажити інтерактивні книжки. Для цього потрібно відсканувати спеціальні позначки, що є на звороті кожної книжки. Користування додатком є повністю безкоштовним.
«Завдяки нашій співпраці з Крессидою Ковелл, батьки і діти на 80 ринках, включно з українським, мають доступ до цифрових книжок. Happy Studio – це ще один спосіб зробити доступ до книжок ще цікавішим, захопливішим, сучаснішим», – заявляють у McDonald’s.
За інформацією компанії, на сьогодні у межах акції Happy Meal Readers розповсюджено вже майже 450 млн книжок у всьому світі. Прогнозують, що в Україні буде реалізовано близько 1 млн прим. протягом року.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий