среда, августа 21, 2019

365 історій за 365 днів


В Австралії письменник і молодий тато Метт Цурбо розпочав незвичайний виклик – створити 365 дитячих історій за 365 днів для своєї дворічної доньки Сієло. Мет опублікував дев’ять книжок для дітей, одна з яких увійшла у шортліст престижної австралійської нагороди «CBC Book of the Year». Також він є автором статей для музичних і футбольних журналів та багатьох текстів під псевдонімами в інтернеті.

«Коли ти даєш історію у видавництво, то потрібно чекати мінімум 3 роки, поки її  опублікують. Це занадто довго. Світ переповнений історіями та ідеями! – вважає Цурбо. – Чому я це роблю? Тому що це весело. Тому що я люблю історії. Тому що це виклик. Тому що я люблю давати. Бо життя коротке. Тому що я можу!»
Свій виклик письменник назвав одою маленькій дочці Сієло, для якої з любов’ю щодня пише історії у різних художніх напрямках і безкоштовно розміщує в інтернеті.
«Історії ведуть до історій, уява надихає уяву! Через уяву ми будуємо кращий світ. Я сподіваюся, що ця ода, створена з любові, приносить вам радість!», – звертається письменник до своїх численних фанатів.
Зараз цих історій уже 335, тобто незабаром виклик завершиться. На сайті «365 kids books in 365 days» збережені усі історії, а також окремо – найпопулярніші серед них. Читати історії можна одна за одною, а можна – за окремими датами. Цурбо переконаний, що такі історії – ідеальні для читання малечі на ніч. Також тато і письменник у пошуках ілюстраторів і художників, які можуть проілюструвати його історії, про що він пише в окремому розділі на сайті. І хоч всі оповідки у вільному доступі, Цурбо не проти, якщо ними зацікавиться якийсь видавець.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий