понедельник, августа 26, 2019

Мандрівна книгарня розвозить літературу у віддалені місця Франції


З 2017 р. дорогами Франції курсує мандрівна книгарня на колесах, доставляючи літературу у віддалені міста й села  Франції. Її автор й власник Жан-Жак Мегель-Нубер спочатку думав про відкриття цегляної стаціонарної книгарні, але вирішив подорожувати по містах і селах Франції, де книжкові магазини закриваються. Міста зазвичай запрошують власника на місцеві фестивалі.

Сьогодні простір, в якому він працює і живе, має яскравий інтер’єр із світлими сосновими книжковими полицями та лавками, а фасад пофарбований у темно-синій колір. Оскільки Жан-Жак хворіє астмою, у будиночку використані екологічно чисті фарби на основі лляної олії. Кругле віконце пропускає повітря до піднятого ліжка, яке розташоване так близько до стелі, що ледве помітно з підлоги.


Крихітний будинок вміщує близько 3000 книг, вагою близько 1300 фунтів. Тим не менш, керування книгарнею через гірський хребет на кордоні Франції зі Швейцарією не для слабкого серця. «Підняття не складне, – каже Мегель-Нубер, адже книгарня більша, ніж звичайний мобільний будинок, хоч і менша, ніж причіп-трактор».   Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий