пятница, августа 30, 2019

Сучасна «Бібліотека в хмарах»


У місті Сьюдад-Ідальго мексиканського штату Мічоакан «Boeing 727» перетворили на сучасну бібліотеку.

Після того, як авіакомпанія «Aeroméxico» у 2008 р. вилучила «Boeing 727» зі служби, літак тримали в ангарі аеропорту Мехіко майже 10 років.

У березні 2017 р. його у розібраному вигляді перевезли у Сьюдад-Ідальго. Повторну збірку та переобладнання літака здійснила неприбуткова організація «Suena México Suena» за підтримки Федерального секретаріату культури. Минулого року його переобладнали у бібліотеку, яку назвали «Бібліотека в хмарах».

З часу відкриття у квітні 2018 р., незвичайну бібліотеку відвідало незліченна кількість дітей та підлітків. Він оснащений новітніми технологіями, серед яких швидкісний інтернет, комп’ютери та планшети. Також тут є проектор й екран для показу навчальних фільмів та читальний зал, де відвідувачі можуть посидіти за читанням традиційних паперових книжок.

Водночас у кабіні можна спробувати свої сили в управлінні літаком за допомогою симулятора польоту віртуальної реальності.

За словами менеджера Янет Мартінес Санчес, «Бібліотеку в хмарах» безкоштовно відвідують і дошкільнята, і учні, і студенти, щоб розвивати свої дослідницькі та читацькі навички.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий