понедельник, августа 26, 2019

Найбільше видавництво освітньої літератури відмовиться від паперових книжок


Видавництво «Pearson», яке вважається найбільшим світовим видавцем освітньої літератури, вирішило поступово відмовитися від друкованих видань й перейти до випуску електронного книжкового контенту.

У компанії заявляють, що випуск електронних книжок стане пріоритетним напрямком їхньої роботи. Видавництво хоче, щоб друковані копії навчальних видань можна було лише взяти в оренду, але при цьому оновлюватися вони будуть набагато рідше. У «Pearson» сподіваються, що це змусить студентів більше купувати електронні версії видань.
«Це переломний момент. Понад половину наших річних доходів ми вже отримуємо з продажу цифрових копій. Тому ми вирішили, що так само, як і в інших галузях – приміром, в музиці чи ЗМІ, – настав час переглянути пріоритети у створенні наших продуктів», – стверджує очільник «Pearson» Джон Феллон.
Видавництво отримує 20% доходів від постачання навчальних видань у США, але останнім часом студенти почали частіше брати вживані друковані видання й економити кошти. Саме для того, щоби протистояти цій тенденції, видавництво більше не оновлюватиме друковані видання кожні три роки й таким чином відмовиться від концепції, що панувала в книжковій індустрії впродовж останніх десятиліть.
Також повідомляється, що наступного року «Pearson» оновить лише 100 з 1500 навчальних видань. У 2019 р. таких книжок було 500. За словами директора видавництва, спочатку нові правила в роботі компанії стосуватимуться лише США, але згодом поширяться й на інші ринки: «Видавництво друкованих книг ще впродовж багатьох років буде існувати, але тиражі ставатимуть все меншими».
Тим часом більшість українських видавництв не мають досвіду видання і продажу електронних книжок.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий