вторник, мая 27, 2014

Книжкова порада


     Читання - одне з найбільших задоволень життя. Люди читають для розваги,  щоб отримати нові знання, щоб відпочити або дати роботу мозку. Ми завжди знаходимося у пошуку нової чудової книги, що виправдає наші сподівання.
   Який же кращий спосіб знайти відмінну книгу? Запитати поради в інших читачів! А який найкращий спосіб подякувати автору за цікавий роман? Розповісти про його твір іншим! Та й взагалі, про гарні книги неможливо мовчати - про них треба розповідати.
   Ми пропонуємо вам взяти участь у віртуальному флешмобі «Книжкова порада». У коментарях до цього посту підкажіть іншим відвідувачам нашого блогу гарну книгу, що ви прочитали. Від цього виграють усі - і ви, і автор книги, і тисячі читачів.


    Зі свого боку ми рекомендуємо книгу О. Мариніної «Обірвані нитки». Останнім часом знаменитого автора детективних романів насправді  називають письменником людських доль. І ця книга тому підтвердження. Автор намагається розібратися в характері свого головного героя і показати, як одна людина може бути, з одного боку, деспотом і тираном у сім'ї, з іншого - професіоналом найвищого рівня у сфері своєї діяльності.
    Судмедексперт Сергій Саблін - людина кристально чесна, безкомпромісна, але при цьому занадто прямолінійна - багатьом здається грубою, з важким характером. Але для лікаря Сабліна істина - головне, на угоди з совістю він не йде, чим би не погрожували люди, зацікавлені в тих чи інших висновках розтину ...
   Книга призначена для людей, які стикаються зі складними психологічними проблемами на роботі і в сім'ї, для тих, кому це близько і зрозуміло. Це спроба розібратися з якимись особистими проблемами.
Прочитайте цю книгу і ви відкриєте нову Марініну!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 комментария:

 1. Анонимный28 мая 2014 г., 14:35

  Книга Хайтані "Взгляд кролика" була для мене справжнім відкритям!

  ОтветитьУдалить
 2. "Обняться, чтобы
  уцелеть" Автор книги Олег Рой. Эта книга является переизданием книги "Отражение"
  Меня в этой книге
  привлек
  оригинальный мистический
  сюжет – первый раз читаю
  такую вариацию теории
  эффекта зеркала.
  Произведение достойное внимания и потраченного времени. О том, что не нужно бежать от самого себя и собственной судьбы, о том, что в каждом из нас есть нечто ценное. Даже не смотря на фантастическую историю с отражениями, сюжет близок к реальной жизни. Рекомендую почитать и во всем разобраться самим.

  ОтветитьУдалить