вторник, июля 15, 2014

Білосніжна бібліотека

   Нещодавно в італійському місті Маранелло відкрилася дуже незвичайна бібліотека, що ніби плаває на воді. Стіни будівлі, схожі на хвилі, зроблені зі скла, а вхід до бібліотеки прикриває великий напівкруглий навіс. Невисока дворівнева споруда має звивисту форму і нагадує краплю води, що розтеклася по землі. Навколо бібліотеки розташований неглибокий басейн, що створює ефект водної гладі, а стіни обгорожені  зеленим плющем.

    Більшу частину першого поверху будівлі займає читальний зал з білими меблями. Інтер'єр бібліотеки виглядає ошатно і святково: столи, стільці, книжкові шафки і навіть підлоги тут білого кольору, завдяки чому приміщення здається ще більш світлим і просторим. Тут користувачі можуть спокійно насолоджуватися читанням та радувати око білосніжним оточенням.
    Бібліотека  обгороджена  білим парканом, так що крізь прозорі стіни відвідувачі читального залу можуть споглядати  заспокійливий простір внутрішнього дворика, не відволікаючись на потоки транспорту і пішоходів.
    Світло  безперервно пронизує весь простір бібліотеки та створює неповторну гру відображень - відблисків глянцевих поверхонь підлоги, стелі, меблів, скла і води.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий