суббота, февраля 07, 2015

Джону Грішему - 70


8 лютого 2015 р. виповнюється 70 років Джону Грішему, відомому американському письменнику, автору багатьох бестселерів, екранізованих в Голлівуді.
Закінчивши державний університет і юридичну школу, майбутній письменник протягом 10 років працював юристом, спеціалізуючись на кримінальних і цивільних справах. Обставини однієї судової справи підказали йому сюжет першого роману «Час убивати», що відразу ж зацікавив читачів. Наступні книги також стали бестселерами, а їхній автор - одним з найбільш видаваних письменників.

Джон Грішем створив абсолютно новий жанр - юридичний трилер. Сьогодні у цьому жанрі працюють багато авторів, але Грішем залишається неперевершеним майстром. Його твори екранізуються кращими голлівудськими режисерами, продаються багатомільйонними тиражами і користуються у всьому світі шаленим успіхом.
Представляємо найвідоміші книги письменника.

«Фірма». Молодий, перспективний адвокат отримує престижну посаду у багатій і солідній фірмі, але  дуже скоро розуміє, що за її респектабельним фасадом ховається щось дуже дивне. Причому, підозріла загибель трьох співробітників фірми - лише верхівка айсберга нерозгаданих, таємничих злочинів.

«Справа про пеліканів». Таємнича загибель двох членів Верховного Суду поставила у безвихідь і фахівців з ФБР, і кращих професіоналів з ЦРУ і, як не дивно, дуже заінтригувала юну студентку юридичного факультету, яка вирішила почати власне розслідування. Однак, чим рішучіше дівчина підбирається до загадкових злочинців, тим ближче невідомий `мисливець-вбивця підходить до неї.

«Невинний». У книзі розповідається про трагічну історію колись знаменитого спортсмена Рона Вільямсона, засудженого за вбивство, якого він не скоював. Як невинний опинився у камері смертників? Чому процес у справі вівся з грубими порушеннями? Скільки часу і сил знадобиться адвокатам, щоб врятувати надломлену долею людину? На ці запитання автор відповідає у своїй вражаючій книзі.

«Противники». Ліки-вбивці погубили кількох людей і багатьох перетворило на інвалідів. У маленькій юридичній фірмі ставлять на карту все, щоб виграти справу проти компанії, котра продає смертельно небезпечний препарат. Головний герой - молодий юрист Девід Зінк - готовий вступити в бій з могутнім противником.


 «Золотий дощ». Молодий адвокат втручається до судового переслідування великої фірми у галузі страхування, що відмовилася виплатити небагатому юнакові страховку, тим самим прирікаючи його на повільну смерть від лейкемії.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий