понедельник, февраля 16, 2015

«Добрі» книги

   17 лютого відзначають Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Це неофіційне свято створене за ініціативи міжнародних благодійних організацій. Його організатори закликають цей день відзначати  усім світом, незалежно від місця проживання, громадянства, національності та віросповідання. «Ми закликаємо, - говорять вони, - бути в цей день не просто добрими і чуйними до чужої біди, а добрими безмежно і безкорисливо».
   Ми хочемо приєднатися до цих слів і пропонуємо справжні «добрі» книги, що доповнюють слова видатного американського письменника Марка Твена: «Доброта - це те, що може побачити сліпий і почути глухий».


   Е. Ніколл «Добрий мер». У дебютному романі сучасного шотландського письменника розповідається про історію кохання доброго і чесного мера маленького містечка на узбережжі Балтійського моря і його секретарки - прекрасної, самотньої, але при цьому заміжньої жінки. Цей чудово написаний роман - один з кращих літературних дебютів за останній час. 

  А. Алексін «Добрий геній». Книга визнаного майстра дитячої прози - історія першої і єдиної любові, що зародилася у головних героїв ще в молодшій групі дитячого садка. У повісті показано, як формується твердий, егоїстичний жіночий характер і як сприяють цьому навколишні дорослі і батьки.

  А. Курков «Добрий ангел смерті». Головний герой роману популярного українського письменника стає володарем цікавих і загадкових документів. Заінтригований, він починає власне розслідування, для чого і відправляється в далеку і, як виявилося, небезпечну подорож, що кардинально змінила його життя.

  В. Розов «У добрий час!». У п'єсі відомого радянського драматурга розповідається про молоде покоління 50-х років минулого сторіччя. Вони тільки що закінчили школу і намагаються знайти свій шлях у житті. Цілеспрямований Олексій приїжджає із Сибіру до Москви, щоб вступити до Тимірязєвської Академії. У столиці його спіткала невдача: він не здає останній іспит, але життєві труднощі переносить з гідністю. І своїм прикладом  надихає молодшого брата, який кидає забезпечене життя в Москві і їде з Олексієм до Сибіру.

  М. Самарський «Формула добра». Головна героїня цієї зворушливої книги - собака-поводир, яка допомагає сліпій бабусі. Але незабаром вірний помічник потрапляє до  інших господарів. Поводир стає ... охоронцем у дитячому садку, де в критичній ситуації  показує себе з кращого боку.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий