четверг, февраля 12, 2015

Шлюбні агентства на сторінках книг

  12 лютого відзначають Міжнародний день шлюбних агентств. Цікаво, що перше шлюбне агентство було створене в Лондоні у 1650 році. І з тих пір пошук подружжя за оголошенням або через службу знайомств став дуже популярним.
 Ми пропонуємо вам книги, на сторінках яких розповідається, як шлюбні агентства допомагають самотнім людям знайти свою половинку.


  Н. Робертс «Агентство «Шлюбні обітниці». Ця серія книг популярної американської письменниці, куди входять декілька романів, розповідає про життя чотирьох подруг, які виросли разом і створили агентство з проведення весіль. Створюючи щастя іншим, вони самі вчаться бути щасливими і коханими.

  Г. Романова «Побачення на небесах». Віра ніколи б не звернулася до шлюбного агентства, якби не наполегливі вмовляння подруги. Шукати супутника життя в подібних конторах не тільки безглуздо, але часто і небезпечно, - так вважала дівчина. Але їй, безсумнівно, пощастило. Її обранець був шалено красивий, неймовірно багатий та виключно ввічливий. Але після побачення з ним Віру більше ніхто не бачив. Вона безслідно зникла, і не тільки вона одна, але й інші претендентки, які клюнули на перспективного холостяка ...

  Н. Калініна «Паелья від Синьої Бороди». Головній героїні дуже пощастило. Познайомившись через шлюбне агентство із заможним іспанцем, вона стала його дружиною - і ось тепер живе в сонячній Барселоні, а люблячий чоловік здуває з неї пилинки. Життя прекрасне ... якби не дивацтва великого старого будинку: кімната, куди не можна заходити, таємнича музика ночами, крики, стогони, дзвін розбитого посуду... Дівчина приходить до висновку: її  хочуть убити.

  Т. Луганцева «Айсберг у джакузі». Красуня і розумниця Анна Юмашева у шлюбному бюро подруги зустріла чоловіка своєї мрії - австрійця Ервіна Ламара, який відразу ж запропонував їй стати його фіктивної дружиною за два мільйони євро. Як ви думаєте, дівчина погодилася? Думаємо, ви не вгадали! Цей смішний і позитивний детектив доставить вам справжнє задоволення.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий