пятница, февраля 19, 2016

Блогу «Книжковий континент» - 5 років

   Шановні друзі! Ось і настав для нас особливий день - 21 лютого нашому блогу «Книжковий континент» виповнюється 5 років. Нам самим не віриться, що так швидко пролетів час. Здається, що тільки вчора ми почали реалізовувати проект «Створимо націю читачів!», у рамках якого й створили блог. Проект був успішно завершений, а наш блог продовжив свій тріумфальний шлях.
   Як ви думаєте, 5-річний ювілей блогу - це багато чи мало? Залежно від того, з якого боку дивитися. З боку починаючого блогера - це дуже багато, а з боку маститого - начебто й мало. І в цьому «мало» - цілих 5 років нашої щоденної колосальної праці.


     Отже, що ж цікавого розміщено на блозі «Книжковий континент» за цей час?
   Звернувшись до блогу, можна дізнатися, що відбувалося в житті знаменитих письменників, і які незвичайні пам'ятники і музеї створені літературним героям. Блог відкриває таємниці читацьких пристрастей великих знаменитостей, знайомить з екранізаціями, що  вийдуть найближчим часом, розширює уявлення про різні способи оформлення книг, підказує, в яких літературних ресторанах можна пообідати голодним книголюбам.
   Разом з блогом можна зробити віртуальну подорож по залах найкрасивіших бібліотек світу і літературних місцях різних куточків земної кулі.
    Блог колекціонує кращі ідеї з книг, реалізованих в дійсності, і збирає секрети про те, яким чином деякі просунуті керівники збільшують зарплату за читання книг.
   Гортаючи сторінки блогу, можна дізнатися про заборонені і  забуті книги, про книжкові омани і відомі кніголяпи, про електронні книги і книги зі спецефектами, про дивовижні книгарні і книжкові графіті, про книги із запахом парфумів і книги-освіжувачі.
   А якщо ви  не знаєте, що почитати, на допомогу  прийдуть дивовижні книжкові підбірки, на які ви обов'язково звернете увагу. На вас чекають: «новорічні» і «снігові» книги; книги для сильних жінок і  справжніх чоловіків; книги для читання весною і літне книжкове меню; «жахливі» книги і книги, що розсмішили світ…
   А ще – «мавпячі», «зміїні», «тигрові», «котячі», «холодні», «льодові», «осінні», «морські», «обіймаючи», «усміхнені», «шоколадні», «кавові», «шахові,  «театральні», «танцювальні», «вдячні» і багато інших книг.

   Ось чому цілих 5 років ми радували вас, дорогі книголюби! А якщо говорити серйозною мовою статистики, то робота блогу виглядає так:
·        друзями блогу стали близько 600 осіб;
·        загальна кількість переглядів сторінок - близько 200 тис.;
·        кількість опублікованих нами постів - близько 700;
·        кількість коментарів - трохи більше 170;
·    кількість шанувальників блогу у різних соціальних мережах - близько 5 тис. осіб.

   А так виглядає п'ятірка найпопулярніших постів:
·        цікаві книги про підліткове кохання - 4981 перегляд;
·        кращі книги про любов - 2457 переглядів;
·        кращі бібліотеки світу - 2394 переглядів;
·        сучасні українські письменники - 2062 переглядів;
·        пам'ятники книгам - 1820 переглядів.

    А ще (і не кожен може цим похвалитися) наш блог має свій власний фірмовий стиль - логотип і власний рекламний продукт - презентаційний відеоролик.
    Ну що, ми вклалися в це «мало»?

   Любі друзі! Ми вітаємо вас з нашим спільним ювілеєм! Не було б вас - справжніх любителів книг і читання - не було б блогу. Спасибі, що ви були з нами весь цей час! Від щирого серця ми хочемо подякувати вам за вашу постійну увагу і невгасимий інтерес до блогу, за ваші добрі коментарі та відгуки, за вашу любов до книги.
    Окрема подяка тим, хто читає наш блог, користується його інформацією і навіть розміщує її в Інтернеті під своїм ім’ям (такі факти нам відомі)! Значить те, що ми робимо - дійсно цікаво.
    Ми цінуємо наших постійних читачів і намагаємося стати ще кращими для них. Дуже раді тим, хто тільки прийшов на наш Книжковий континент, і, сподіваємося, назавжди оселився на цьому «материку». Ласкаво просимо!
   Дуже сподіваємося не розчаровувати вас надалі. Нехай блог «Книжковий континент», як і раніше, залишається вашим кращим другом і порадником!

З блогоювілеєм, друзі!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 комментариев:

 1. Шановні колеги, вітаю вас із блогоювілеєм! 5 років - це багато!!! Бо саме 5 років тому почали з’являтися перші представництва бібліотек і бібліотекарей в Інтернеті. Ви - першопроходці!!! А ще ви дуже продуктивні))) А ще у вас цікаві пости))) Бажаю натхнення і процвітання блогу і його автору, а також всьому колективу бібліотеки)))

  ОтветитьУдалить
 2. Спасибо за добрые слова, Татьяна! В самом начале даже не думали, какой интересной работой может быть блогосфера. А теперь так увлеклись, что получаем от этого колоссальное удовольствие. И очень рады, когда находим единомышленников. Оставайтесь с нами!

  ОтветитьУдалить
 3. От всей души поздравляю с юбилеем интересного и яркого блога, обновлений которого всегда жду с нетерпением! Благодарю за идеи, которыми вы щедро делитесь и многие из которых хочется применить в работе. Желаю и в виртуальной, и в реальной жизни дальнейших успехов и благодарных читателей!

  ОтветитьУдалить
 4. Ирина, большое спасибо. Очень приятно получать слова благодарности. Всегда с удовольствием читаем Ваши комментарии. Рады, что наш блог Вас вдохновляет. Спасибо за преданность к книге.

  ОтветитьУдалить
 5. І я приєднуюся до привітань! Із чудовою датою вас, колеги! творчих успіхів та натхнення!

  ОтветитьУдалить
 6. Большое спасибо. Надеемся и дальше вам радовать.

  ОтветитьУдалить
 7. С юбилеем! Процветания, вдохновения, успехов во всех начинаниях! Продолжайте радовать нас интересными публикациями!

  ОтветитьУдалить