четверг, февраля 04, 2016

«Льодові» книги


Друга половина зими, як відомо, найхолодніша - випадає багато снігу, часто кружляє заметіль, мороз набирає обертів. Щоб зануритися до цієї зимово-холодної атмосфери, пропонуємо вам справжнісінькі «льодові» книги, читаючи які захочеться сховатися під ковдрою і нікуди не висовуватися.

Отже, запрошуємо до льодового  книжкового царства! 


М. Бонні «Льодові  небеса». У книзі розповідається про легендарну експедицію  до Південного полюса. Розповідь веде 17-річний юнак, який потайки проник на корабель. Його вабить сувора Антарктида, але він ще не знає, що проведе в льодах більше півтора року. Книги, пластинки і гонки на собаках по замерзлому океану допоможуть скоротати довгу полярну ніч, поки корабель стоїть в льодовому полоні, але й весна не принесе мандрівникам позбавлення. Природа ніби мститься тим, хто намагається проникнути в її таємниці. Лише мужність героїв допоможе їм після неймовірних пригод відшукати шлях до порятунку.

Л. Чайлд  «Лід - 15». Група вчених проводить на Алясці дослідження, пов'язані з глобальним потеплінням. Несподівано вони виявляють в глибині  льодової печери величезну доісторичну тварину, що вмерзла в лід і чудово збереглася. Щоб витягти стародавнього хижака з полону, льодову  брилу з останками доставляють на дослідницьку базу. Але місцеві жителі з племені туніт стривожені -  адже, згідно з їхньою  легендою, цей звір є втіленням зла і його ні в якому разі не можна чіпати. Однак сенсаційна знахідка вже встигла привернути загальну увагу ...

Т. Весос «Льодовий замок». Зима в Норвегії - прекрасна пора року. І кому, як не норвежцям знати про цю дивовижну і холодну красу? У центрі сюжету - дві подруги. Під час шкільної прогулянки на лижах одна з них відстала від хлопців і заблукала в льодовій печері. Однак «льодовий замок» - це не просто те місце, де загубилася дівчинка, але ще й світ дивної меланхолії, в яку занурилася її подруга, відчуваючи почуття провини за подію.

Д. Кунц «Льодова в'язниця». Людина просто зобов'язана довіряти своїй інтуїції. Особливо якщо вона керує науковою арктичною експедицією і її мучить передчуття неминучої біди, що не змусила себе чекати. У результаті потужних підземних поштовхів двохсотметровий льодовий панцир лопнув, як яєчна шкаралупа, і дослідницька група опинилася в льодовій  в'язниці. Положення нещасних вчених посилюється тим, що один з них - психопат-вбивця, який вийшов на своє криваве полювання.

Ж. Верн  «Льодовий Сфінкс». У цій полярній епопеї майстер французької пригодницької літератури пропонує своє продовження класичного твору Едгара По «Повідомлення Артура Гордона Піма». Капітан Льон Гай з відважною командою відправляється на пошуки свого брата, капітана шхуни «Джейн», більше 11 років тому зниклого десь біля берегів Антарктиди.

Х. Іннес «Загублені в льодах. Фатальна експедиція». Яхта «Дівайнер» відчалює до суворих берегів Норвегії. Завдання експедиції - знайти родовище цінного мінералу. Зниклий багато років тому вчений залишив таємничу підказку, як його відшукати. Але в краю фіордів, гір і гігантських льодовиків на учасників експедиції чекають суворі випробування. По їхньому сліду йде таємничий і небезпечний суперник. Хто першим знайде скарб?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий