пятница, февраля 12, 2016

«Закохані» книги, або Сучасні любовні романи

   14 лютого в усьому світі всі закохані пари відзначають найромантичніше свято - День святого Валентина, або День всіх закоханих. Сьогодні він міцно увійшов до числа найулюбленіших і найпопулярніших свят.
   Любі друзі! Ми вітаємо вас з найніжнішим і хвилюючим днем ​​у році! Нехай він принесе вам  чудеса, щастя і ніжність, обійми і поцілунки. Нехай пустотливий Валентин обдарує вас найщедрішим  подарунком - любов'ю, про яку пишуть у романах і складають сонети відомі письменники і поети!
   Пропонуємо вам підбірку сучасних любовних романів, де любов представлена ​​у всьому різноманітті її проявів і відтінків.


  А. Ледіг «За півкроку до щастя». 20-річна Жюлі давно не вірить в казки. Хіба касирці в супермаркеті, яка самотужки виховує дитину, є справа до фей і прекрасних принців? Її єдина радість - маленький Люк. Саме заради нього вона вирішує прийняти несподіване запрошення незнайомця провести кілька днів у Бретані, в його будинку на березі моря. Але як дізнатися, що за цим стоїть - посмішка фортуни або черговий удар долі?

  Л. Олівер «Деліріум». Недалеке майбутнє. Світ, в якому заборонена любов, тому що любов - хвороба, і людині, яка порушила заборону, загрожує жорстоке покарання. Тому будь-який громадянин, який досяг 18-річного віку, зобов'язаний пройти процедуру звільнення від пам'яті минулого, що несе в собі мікроби хвороби. 
  Головній героїні до процедури залишається кілька місяців. І вона напевно повторила б долю більшості законослухняних громадян, якби не зустріла людину, яка різко змінила її погляд на навколишній світ.

  Ч. Дюбо «Необережність». Автор розповідає дивовижну історію кохання і пристрасті, показуючи, яким небезпечним буває зв'язок, протистояти якому неможливо. У Гаррі і Маделин, здається, було все - визнання в суспільстві, багатий будинок і міцна сім'я. Але випадкова зустріч Гаррі з Клер перевертає їхнє життя. Гаррі не може нічого з собою вдіяти - він любить дружину, але потяг до Клер сильніше цієї любові, сильніше його самого ...

  А. Тодд  «Після - довго і щасливо». Тесса і Хардін разом вже рік. Вони дуже змінилися - це вже не «поганий хлопець» і «хороша дівчинка». Це - двоє людей, які не можуть жити один без одного. Але ніщо так не небезпечно для почуття, як випробування долі. А в житті молодих людей випробування трапляються раз у раз, наче доля всерйоз вирішила перевірити їхній союз на міцність. Ревнощі, розчарування, депресія, втрата близьких - чи вистачить у них сил не зламатися і зберегти свою любов?

  Р. Гулрік «Вірна дружина». Він помістив в чиказькій газеті оголошення: «Шукаю вірну дружину». Вона відгукнулася, назвавши себе в листі «простою чесною жінкою». Ось тільки вона не була ні простою, ані чесною, й у неї були цілком певні - і досить жорстокі - плани щодо новоспеченого чоловіка. Чого не врахувала героїня, так це того, що у самотнього і загадкового Ральфа Труїтта теж є свій власний план.
  Сьогодні книга очолює список бестселерів.

  Н. Лисицький «Іван Царевич 2.0». У минулі часи, щоб знайти свою суджену, потрібно було випустити стрілу - куди впаде, там і чекає тебе твоя доля. Сьогодні цей спосіб не працює - своїх «половинок» зазвичай шукають у соціальних мережах. І перед героєм стоїть нелегке завдання - знайти собі дружину протягом чотирьох місяців. Як у нього це вийде, ви дізнаєтеся, прочитавши книгу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий