воскресенье, октября 13, 2013

Кіноманія для книгоїдівЗакінчилося літо, а осіння погода не поспішає дарувати нам останні промінчики сонця, затьмарюючи наше життя нескінченними дощами та хмарами. Така погода є  приводом для того, щоб зайвий раз не виходити з дому, а переглянути гарне кіно.
Для тих, хто небайдужий до фільмів, знятих за книгами, ми пропонуємо цікаві екранізації, що вийдуть незабаром.


«Ромео і Джульєтта» за трагедією У. Шекспіра (Великобританія, Італія, Швейцарія).
Для нової версії найсумнішої на світі повісті  була проведена колосальна робота – натурні зйомки на вулицях Італії, автентичні костюми, професійні танцівники… Чи стане фільм гідною екранізацією знаменитої трагедії - побачимо.

«Людина, яка сміється» за романом В. Гюго (Франція).
Захоплююча історія спотвореного хлопчика з розрізаним від вуха до вуха ротом і сліпої дівчинки, яких в холодну ніч підбирає бродячий мізантроп. Залишається тільки дивуватися, як авторам фільму вдалося в півтори години «укласти» цю громіздку історію.

«Вій» за повістю М.В. Гоголя (Росія).
 Багатостраждальна екранізація найстрашнішої повісті за шкільною програмою, запущена у виробництво ще в 2005 р., здається, побачить світ цього року. Нарешті було оголошено про завершення зйомок фільму, повністю створеного у форматі 3D. За сюжетом картограф Джонатан Грін (у виконанні британського актора Джейсона Флемінга ) здійснює подорож до Московії через Трансільванію і потрапляє до сільця, де жителі  розповідають йому історію про Хому Брута і заїждженої ним до смерті Панночки.
Вже якось і не віриться, що ми нарешті побачимо цей готичний трилер про козаків, навіть незважаючи на офіційні заяви про закінчення зйомок. Ніде немає інформації про дату прем'єри, крім того, що вона відбудеться у 2013 р.

«Сонячний удар» за однойменним оповіданням та книгою «Окаянні дні» І. Буніна (Росія).
Головна тема фільму (режисер М. Міхалков) - ностальгія за Росією, яку ми втратили. Цікаво буде подивитися на те, як автори фільму покажуть період тривожної смути, коли інтелігенція сумно капітулює під натиском пролетаріату, яким чином вони зв'яжуть невигадливу замальовку про упущену любов зі  спостереженнями автора про падіння царської Росії.

 «Керрі» за романом С. Кінга (США).
Одна з найочікуваніших кінопрем’єр осені.   Драматична розповідь про «гидке каченя», яке у ніч випускного вечора, на мить перетворившись у прекрасного лебедя, стало справжнім апокаліпсисом для маленького американського містечка, вже багато років не залишає байдужою навіть людей, далеких від творчості Кінга.
Трейлер стрічки викликає у вибагливих читачів-кіноманів певну настороженість, але  утримаємося від оцінок до перегляду фільма.

«Географ глобус пропив» за романом О. Іванова (Росія).
Це історія про те, як простий російський біолог у виконанні К. Хабенського, змучений конфліктами з дружиною та хронічним безгрошів’ям,  влаштовується на роботу до школи вчителем… географії. Ця авантюра, замість вирішення проблеми чоловіка, надає його життю як зайвих конфліктів, так і додаткових яскравих барв.
Проста і зворушлива стрічка вже встигла завоювати прихильність глядачів – фільм здобув головну нагороду фестивалю «Кінотавр» у Сочі, тому з нетерпінням чекаємо на нього на наших екранах.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий