среда, октября 16, 2013

Літературний гороскоп


На жаль, відомі письменники у своїх творах не вказують знаки Зодіаку своїх головних героїв. Багато хто з героїв сприймається нами   як реальні люди. Сучасні астрологи не змогли пройти повз їхньої популярності і, «порадившись» із зірками, склали літературний гороскоп, що його ми пропонуємо вашій увазі.


Чоловік-Овен, згідно з літературним гороскопом, - Отелло. Він ревнивий до божевілля. Його другій половині слід уникати навіть натяку на зраду, інакше клопоту не оберешся.
Жінка-Овен асоціюється з Дездемоною. Вона вірна і постійна в почуттях, але її нерідко незаслужено підозрюють у зраді.
Чоловіка-Тельця астрологи нарекли Дон Кіхотом. Його шляхетність, великодушність і готовність на лицарські подвиги не знають кордонів. Дон Кіхот - безкорисливий мрійник, який створив собі фантастичний життєвий ідеал.
Жінка-Телець -  Роксолана. Вона ніде не пропаде, скрізь знайде собі місце під сонцем та завжди буде піклуватися про тих, кого любить.
Чоловік-Близнюки - герой любовних пригод. І тому не дивно, що  астрологи нарекли його Дон Жуаном. Усі вважають його зухвалим порушником моральних і релігійних норм, всі думають, що він може підкорити кожну. Насправді він просто не здатний відмовити жодній жінці.
Жінкою-Близнюками за свою  непостійність стала мадам Боварі. Біля неї завжди кружляє багато шанувальників. Вона улюблива й щира у своїх почуттях, але занадто часто їй трапляються не ті чоловіки.
Чоловік-Рак - це Печорін, типовий герой і нашого часу теж. Він - добрий аналітик, ретельно прораховує всі свої вчинки.
Жінка-Рак - Медея, зваблива, ревнива і мстива за натурою. Вона вабить чоловіків до себе, але перш ніж піддатися її чарам, потрібно добре подумати: чи не згориш  у полум'ї її палкого кохання.
Чоловік-Лев - справжній Іван Карамазов. У ньому відчувається сила, вирують неабиякі пристрасті, він завжди отримує те, що хоче, незважаючи на ціну. Ця людина, повіривши в ідею, буде вірною їй до кінця.

Жінка-Лев безстрашна, як  Скарлетт. Всі випробування, що випали на її долю, вона пройде з честю, з високо піднятою головою. І того, чого хоче, до чого прагне, неодмінно доб'ється.
Діви створені для любові. Тому чоловік-Діва - Ромео, а жінка-Діва - Джульєтта. Вони все життя будуть любити одну людину. Любити щиро, романтично, віддаючись любові цілком. І, якщо доля розлучить їх з коханим (коханою),  вони не стануть шукати заміну.
Терези, як чоловіки, так і жінки, володіють неабиякими детективними здібностями. Тому чоловіка-Терези порівнюють з Фандоріним, а жінку-Терези - з міс Марпл. Фандорін відрізняється чітко сформованим поглядом на життя. Для нього дуже важливо жити у згоді з власною совістю, навіть якщо це суперечить загальноприйнятим нормам.
У Скорпіона є щось диявольське і містичне. Тому чоловіка-Скорпіона іменують Воландом, а жінку-Скорпіона  - Маргаритою. Воланд - Змій-спокусник. Вкрадливим голосом він розповідатиме про принади пороку і заманюватиме в пекельні тенета. Він тонкий психолог, що добре розбирається в людях і вміє причаровувати.
Маргарита - фатальна жінка, з нею не засумуєш, вона завжди різна.
Чоловік-Стрілець - Робін Гуд, влучний стрілець, борець за справедливість.
Жінка-Стрілець - Есмеральда. Добра, мила, ласкава, наївна жінка, в яку не можна не закохатися. За великої кількості шанувальників вона завжди віддає перевагу найкрасивішому, але не завжди гідному.
Чоловіка-Козерога часто порівнюють з Андрієм Болконським. Він - людина, яка здатна віддати життя за Батьківщину, з яскраво вираженим почуттям обов’язку, справжній патріот.
Жінка-Козеріг - Наташа Ростова, вірна, любляча дружина, гарна мати, прекрасна господиня, яка вміє створювати затишок.
Чоловік-Водолій - Євгеній Онєгін. Він - втомлена від світського життя людина, ій завжди нудно і сумно.
Жінка-Водолій - Тетяна Ларіна, щира, чиста душею дівчина. Якщо вона переживе нерозділене кохання, то стане справжньою світською левицею, залишаючись вірною чоловікові, навіть якщо не буде його любити.
Чоловік- Риба  - Іхтіандр. Він може жити тільки у своєму середовищі, де все близько, знайоме і дороге серцю. Йому дуже складно пристосуватися до незвичного оточення.
Жінка-Риба - бунтарка за натурою. Від того астрологи назвали її Катериною (драма Островського «Гроза»). Вона живе  за своїми законами, але іноді не витримує зовнішнього тиску. В її душі бушує гроза, з якою вона не завжди здатна впоратися.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий