понедельник, октября 07, 2013

Магія читання


Сьогодні у  бібліотеках всього світу спостерігається  хвиля популяризації живого джерела знань – книги за допомогою проведення різноманітних заходів: акцій, флешмобів, конкурсів, організації цікавих інсталяцій тощо.

У  цьому       процесі    активно     беруть  участь   співробітники     Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки  ім. О. Гмирьова. Так, до Всеукраїнського дня бібліотек у відділі документів з гуманітарних наук  створена дивовижна інсталяція «Магія читання». Її особливість підкреслюється головною ідеєю про те, що книга завжди  посідає  найвище місце серед усіх джерел інформації, що існують на землі.
       Незвичайна інсталяція символізує єдине ставлення до книги двох  різних за віком людей. Це  данина пам'яті тим часам, коли кожна поважаюча себе людина чітко знала, що тільки завдяки книзі можна було стати високодуховною та інтелектуальною особистістю. Це своєрідне нагадування про минуле бібліотек, коли їхні зали були заповнені вдячними читачами.

Мета композиції -  привернути увагу користувачів до найдуховнішого багатства фонду бібліотеки та як можна ширше  розкрити користь читання.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий