суббота, июня 11, 2016

Книжковий магазин з оптичними ілюзіями


     Уже не перший рік друкованим книгам і журналам пророкують швидку смерть, але вони продовжують жити далі, знаходячи нові форми і види. Новий книжковий магазин у китайському місті Ханчжоу - яскраве тому підтвердження. Тисячі книг, сотні дзеркал, шафи і полиці всіх гаданих і негаданих форм - так побачила бібліотеку майбутнього шанхайська дизайн-студія «XL-Muse», що представила проект, названий «найкрасивішим у світі». І на те є причини.


   Книгарня розташована в одному з торгових центрів Ханчжоу біля річки Цяньтан і займає територію у 1000 кв. м. Проте автори проекту розробили магазин таким чином, щоб здавалося, що він займає значно більший простір. Для цього вони розмістили в ньому кілька колон, а на стелі повісили дзеркала, що візуально роблять приміщення вище. Таким чином, була створена оптична ілюзія безмежних книжкових рядів.
   Внутрішній простір магазину розділений на секції, кожна з яких запрошує відвідувачів загубитися серед тисяч книжкових сторінок. Кожен зал виконаний у різній стилістиці: один - білий, що нагадує космічний корабель майбутнього, інший - овальний, немов потайна кімната, з дерев'яними панелями і письмовими столами, як в книгосховищах, і третій - дитячий, як країна чудес, завдяки різнобарвним полкам у формі американських гірок, конячок і кораблів.
   Автори, за їхніми словами, хотіли показати, що світ книг - це особливий всесвіт, де кожен може відчувати себе  вільно і невимушено. Крім того, створення подібного магазину - найкраще підтвердження того, що книги ніколи не перестануть користуватися популярністю.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий