суббота, июня 04, 2016

Цінні уроки від знаменитих письменників

   Життя знаменитих письменників надихає нас не тільки на літературні подвиги, найчастіше воно сповнено особистих трагедій, всіляких проблем, падінь і злетів - як і у кожного з нас. Дивлячись на те, як літературні майстри справлялися з життєвими труднощами, ми можемо дістати для себе безліч корисної інформації та цінні уроки.
    Пропонуємо взяти на озброєння кілька таких уроків.


  Урок перший від Рея Бредбері: займатися самоосвітою. Читаючи чудові твори відомого американського письменника-фантаста, нікому і в голову не прийде назвати його неосвіченою людиною, хоча офіційно його освіта закінчилася на шкільній лаві. У чому секрет? Враховуючи той факт, що сім'я Бредбері була не в змозі сплатити йому навчання в коледжі, майбутній письменник пішов до бібліотеки. Саме там - в царстві знань - він надолужив все, що йому було потрібно, і жодного разу про це не пошкодував. «Я отримав освіту в бібліотеці, коли мені було 23, і це було безкоштовно. Бібліотеки мене виховали», - говорив Бредбері. Письменник до кінця життя приділяв дуже багато часу самоосвіті і розвитку. Він багато читав, регулярно відвідував виставки новітніх наукових досягнень, що дуже допомагало йому у роботі над написанням книг.

  Урок другий від Джека Лондона: знайти своє місце в житті. Величезна кількість людей стикаються з проблемою самовизначення в житті. Багато чого нам здається недосяжним і навряд чи  можливим. Іноді опускаються руки, і життя перетворюється на сіру рутину. Такий же стан переживав Джек Лондон у своїй молодості. Чим він тільки не займався - продавав газети, працював на консервному заводі, був браконьєром і золотошукачем. У підсумку цей непростий шлях не пройшов для нього дарма, а став підгрунтям для написання геніальних творів. Лондон раз і назавжди вирішив, що хоче стати письменником і кинув всі свої сили на досягнення мети. І незабаром став одним з найпопулярніших письменників у світі, твори якого й сьогодні читають у всіх куточках земної кулі. «Життя досягає своїх вершин в ті хвилини, коли всі його сили спрямовуються на здійснення поставлених цілей», - говорив письменник.

  Урок третій від Марка Леві: домагатися здійснення своєї мрії. Багатьом ви готові пожертвувати заради своєї мрії? Саме тієї самої мрії, що буде давати стимул прокидатися вранці і відчувати себе щасливою людиною? Сучасний французький письменник  дав на це однозначну відповідь. До початку своєї літературної діяльності Марк був дуже успішним підприємцем. Він заклав багато перспективних компаній в декількох країнах. Але гарний дохід і розвиток бізнесу не були його справжньою мрією і любов'ю. У 1998 р. після виходу своєї першої книги «Між небом і землею» письменник залишив підприємницьку діяльність і присвятив себе літературі, викликавши подив у багатьох людей. «Знаєш, кожному - свій світ! Головне - пустити коріння в сприятливий грунт», - говорив він. Сьогодні Марк Леві - один з найпопулярніших французьких письменників, його книги перекладені більш ніж на 30 мов і розходяться величезними тиражами.

  Урок четвертий від Джоан Роулінг: боротися з невдачами. Ім'я цієї англійської письменниці, автора книг про Гаррі Поттера, відомо всім. Але мало, хто знає, скільки труднощів вона долала на своєму життєвому шляху, з яким терпінням і якою завзятістю добивалася поставленої мети. У той час, коли Джоан почала ретельно працювати над своєю першою книгою, її життя дало глибоку тріщину. Їй довелося розлучитися з чоловіком і, на додачу до всього, вона залишилася без роботи, живучи на маленьку допомогу. Незважаючи на затяжну депресію, письменниця закінчила книгу, але і тут її спіткало розчарування - жодне з дванадцяти видавництв, куди вона звернулася, не хотіли брати рукопис. Але і це не зламало письменницю - наступне видавництво прийняло книгу, що її майже відразу визнали «найкращою дитячою книгою року» у Великої  Британії. Сьогодні за обсягом продажів «поттеріана» поступається лише Біблії, а бренд «Гаррі Поттер» оцінюється у 15 млрд доларів.
   Неважливо, ким ви працюєте і які саме цілі ставите перед собою в житті - в ньому завжди буде місце невдачам і труднощам. Потрібно вміти з ними справлятися, і тоді ви самі пройметеся до себе заслуженою повагою і гордістю.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий