суббота, июля 30, 2016

Цікаві книги про жіночу дружбу

   У житті людини дружба, як і любов, в усі віки була однією з найбільших цінностей. Дружні почуття об'єднують людей, дають їм опору, підтримку, додаткові стимули до нових звершень. Нагадати всьому людству про необхідність цінувати ці прекрасні взаємини і людей, яких можна назвати друзями, покликане спеціальне свято - Міжнародний день дружби, що відзначають 30 липня.
   Сьогодні ми хочемо нагадати про жіночу дружбу - ця тема часто зустрічається на сторінках як класичних, так і сучасних літературних творів. Пропонуємо вам книги про дружні стосунки між представницями слабкої статі. Можливо, що ви впізнаєте в героїях цих романів себе й по-новому подивитеся на відносини зі своїми кращими подругами.


  С.С. Келлі «Наскільки ми близькі». Це історія двох близьких подруг Прил  і Рут. Дві дуже різні жінки всі життєві проблеми переживають разом. Світ перевертається з ніг на голову, коли одного разу Рут зникає. Кинувши сім'ю і кращу подругу, вона їде шукати нове життя. Самотня Прил починає усвідомлювати, наскільки важлива для неї була ця дружба. Доля готує для неї нове випробування - судовий процес, що затіяв чоловік Рут проти своєї дружини. На чий бік стане вірна подруга?

  Х. Хоссейні «Тисяча сяючих сонць». Маріам і Лейла - дві жінки, які пережили жахи Афганістану. Маріам доля ніколи не балувала подарунками, вона з дитинства знала тільки позбавлення і самотність. Лейла ж, навпаки, зростала у щасливій і люблячій сім'ї. Їхні життєві шляхи ніколи б не перетнулися, якби не війна. Щоб вижити, їм потрібно разом пройти через біль і страждання, відродити надію на щастя. Ця книга про справжню жіночу дружбу, що розвивається на тлі страшних історичних подій.

  Ж. Сьюзанн  «Долина ляльок». Автор цієї книги (в минулому – актриса), як ніхто інший розуміє темну сторону шоу-бізнесу. Це непроста історія про жінок, які зуміли піднятися на вершину зоряного Олімпу. Секс, наркотики, алкоголь - три стовпи, на яких грунтується блискучий світ знаменитостей. У перших розділах перед читачами постають наївні підлітки, які мріють про солодкі лаври. По  мірі наближення до розв'язки оповідання юні дівчата трансформуються у бездушних ляльок. Героїням доводиться відчайдушно брехати, торгувати власним тілом і відкидати, немов непотріб, загальнолюдські принципи.

  К. Вильмонт  «Три полуграції, або Трохи любові в кінці тисячоліття». Героїні роману - три подруги, і у всіх трьох настала криза в особистому житті. Підтримуючи один одного, потрапляючи часом в кумедні, часом в загадкові ситуації, вони намагаються подолати чорну смугу, і не без втручання «непояснених» сил знаходять кожна своє щастя.

  К. Ханна «Вулиця світлячків». Дві дівчинки-підлітка - одна з благополучної сім'ї, інша з проблемної - випадково опинилися сусідками по вулиці і навіть не припускали, що їхне знайомство переросте в дружбу, шо триватиме більше 30 років. У них різні темпераменти і різні пріоритети, проте, між ними існує тонкий духовний зв'язок, зруйнувати який, здається, не може ніщо - ні поява в їхньому житті нових людей, ні каверзи долі. І все-таки одного разу справа доходить до великої сварки, що загрожує поставити хрест на відносинах. Що ж переважить в найважчий час, коли мова піде про життя і смерть, - дружба чи помилкова гордість?

  Н. Фосселер  «Серце вогняного острова». На теплоході, що пливе  з Амстердама до Батавії  (до 1942 р. - назва столиці Індонезії), знайомляться дві дівчини: мрійлива Якобіна і діяльна Флорт’є. Дівчата стають близькими подругами. Обидві мріють знайти в чужому краю щастя, і думають, що вони потрапили до раю. Однак чим глибше вони заходять до райського саду, тим похмуріше і небезпечніше виявляється реальність. Пробуджується досі спокійний вулкан Кракатау, і для подруг починається рішуча боротьба не тільки за дружбу, любов, але й за порятунок власного життя. Роман заснований  на реальних подіях.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий