вторник, октября 11, 2016

Книжковий фургончик

   На вулицях Лісабона (Португалія) вже декілька років колесить незвичайний книжковий фургончик. Автори цього креативного проекту -  власники одного з книжкових магазинів  -  дотримуються думки, що книгами повинні користуватися всі люди. А ще вони впевнені, що звичайна книга в паперовій палітурці, на відміну від електронної, здатна подарувати людині в рази більше позитивних емоцій.

   Замість того, щоб відкривати черговий  магазин у безлюдному закутку Лісабона, куди  може забрести лише випадковий покупець, команда вирішила винести колекцію португальської літератури до центру міста. Саме так блакитний фургончик перетворився на пересувний книжковий магазин, що колесить по вулицях, привертає увагу перехожих до паперової літературі і несе людям любов до читання у буквальному сенсі цього слова.

   Якщо ви найближчим часом збираєтеся відвідати Португалію, обов'язково погуляйте по вулицях Лісабона у пошуках блакитного вагончика! А книга, куплена у цьому пересувному  магазині, стане для вас відмінним нагадуванням про прекрасну поїздку до цієї дивної країни.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий