воскресенье, октября 30, 2016

Кращі книги про привидів і примар

   Наближається наймістичніший з усіх свят - Хеллоуїн, що відзначається по всьому світу напередодні Дня всіх святих. З 31 жовтня на 1 листопада настає ніч, повна жаху і нестримних веселощів, коли вся нечиста сила виявляється поруч з нами.
   Бажаєте  зустріти це свято страшно  цікаво? Пропонуємо вам книги, де душі померлих відвідують світ живих у вигляді привидів або примар.


  С. Кінг «Сяйво». Це один з найвідоміших романів визнаного «Короля жахів». З розкішного готелю виїжджають на зиму всі, крім привидів, і найнеймовірніші кошмари тут стають реальністю. Чорний, як опівночі, жах всю зиму панує в занесеному снігами, відрізаному від світу готелі. І горе тим, кому доведеться зустрітися віч-на-віч з повсталими з пекла душами, бо вони будуть вбивати знову і знову.

  Ч. Діккенс «Одержимий, або Операція з привидом». Головний герой цієї історії - викладач хімії Редлоу, чиє самотнє існування посилюється безліччю похмурих спогадів. Незважаючи на шанування і любов учнів, він самотній та нещасний і мріє позбутися від кожного зі своїх спогадів, пов'язаних з горем і стражданнями. У присутності сторонньої примари, що має з ним повну схожість, герой отримує бажане, але, разом з пам'яттю, з нього йде все, що робить людське терпіння і милосердя усвідомленими. Приголомшений наслідками свого вибору, в жаху від того, яким він став, Редлоу повинен знайти спосіб повернути  своє минуле і примиритися з ним.

  Р. Матесон «Пекельний будинок». Майже двадцять  років пустує будинок, відомий усьому місту як зловісна обитель привидів. Усі спроби очистити його терплять крах, а ті, хто бере в них участь, гинуть або позбавляються розуму. Проте жителі міста не втрачають надії. Чергову спробу очищення готові зробити вчений-фізик Баррет і його дружина Едіт, медіум Флоренс Танвер і екстрасенс Бенджамін Фішер. Чи вдасться цього разу позбутися  влади темних сил?

  П. Страуб «Історія з привидами». Все почалося з того, що кілька приятелів вирішили раз на місяць збиратися по черзі у кого-небудь вдома і обмінюватися страшними історіями. Так би, напевно, і тривали їхні невинні посиденьки, якби розказані «страшилки» раптом не стали повторюватися у реальності ...

  Дж. Харвуд «Сеанс».  Це спіритичний детектив, в якому беруть участь примари, що обертаються людьми, і люди, які стають примарами. Це містична історія веде читача до вікторіанської Англії, де сплітаються наука і окультизм, вбивства, любов і жадібність, нелюдський жах і стійкість людського духу...

  Ш. Джексон «Привид будинку на пагорбі». Старовинний особняк на пагорбі приносить його мешканцям тільки горе. Власники відмовляються в ньому жити, літнє подружжя, яке наглядає за будинком, не ризикує залишатися тут на ніч. За будинком міцно закріпилася репутація обителі привидів. І ось одного разу тишу будинку порушує галаслива компанія візитерів. Доктор Монтегю, дослідник паранормальних явищ, знімає на літо особняк для вивчення феноменів,  що відбуваються там. Ніхто з прибулих не може навіть припустити, яким кошмаром завершиться ця поїздка.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий