понедельник, июля 10, 2017

Шоколадні історії...

Щорічно 11 липня любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду. Цей день був придуманий і вперше проведений французами у 1995 р., адже саме тоді це свято було офіційно затверджено у Франції. Трохи пізніше традиції святкування Дня шоколаду перейняли й інші країни світу.
Пропонуємо вам підбірку із п’яти інтригуючих і захоплюючих художніх книг про «шоколадні» історії…

Р. Дал «Чарлі і шоколадна фабрика». Маленький хлопчик Чарлі Бакет живе у великій і дружній, але дуже бідній сімї. Вони не можуть дозволити собі навіть найнеобхіднішого. А Чарлі дуже дуже любить шоколад... Неподалік від їхнього будинку працює таємнича шоколадна фабрика. У нього з’являється шанс потрапити на фабрику в числі п’яти щасливчиків, які знайшли золотий квиток...
Дж. Херріс «Шоколад». Сонний спокій маленького французького містечка порушений приїздом молодої жінки та її доньки. Якимось дивним чином вона дізнається про сокровенні бажання жителів і відкриває свій шоколадний магазин, де кожному буде запропоновано саме такі шоколадні ласощі, що змусять знову відчути смак до життя.
Л. Флоранд «Француженки не крадуть шоколад». Ця книга розповідає про захоплюючі і запаморочливі пригоди американки Кейд, яка обов’язково повинна дізнатися про всі таємниці майстерності відомого паризького шоколадника Сільвана Маркіза. Не все буде відбуватися чесним шляхом, але, безумовно, буде весело і романтично.
Ж.-Ф. Арру-Віньо «Шоколадні канікули. Пригоди сімейки з Шербура». Це гарна книга для сімейного читання з цілої серії історій про звичайну, але на диво веселу сім’ю з французького містечка Шербур. Кумедні пригоди шістьох братів, яких звуть однаково – Жан, правда з додаванням індивідуального другого імені. Канікули біля моря, атмосферні розповіді про видатні велоперегони, трохи цирку, трохи «шоколадних» сигарет і безліч жартів та пригод. До речі, історія шоколадних канікул ще й автобіографічна!

Н. Гербіш «Теплі історії до шоколаду». Ця книжка – збірка добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов , дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий