четверг, июля 13, 2017

Що почитати на пляжі?

Хотів хтось цього чи не хотів, але прийшла спека, а разом з нею довгоочікувана відпустка. А де її краще провести? Правильно, на березі моря, де можна забути про міську метушню і проблеми. А повалятися в тіні пляжної парасольки завжди приємніше, якщо в руках є цікава книга, завдяки якій можна зануритися в світ цікавого життя, повної романтики, пригод та любові.
Пропонуємо вам книги, які приємно читати під шум хвиль і легкий бриз. Пливіть разом з ними до берегів нових літературних відчуттів!

Н. Абгарян «Манюня». Ця книга змусить вас сміятися! Це приголомшлива історія про двох дівчаток-подружок, про їхню бабусю, яка за темпераментом схожа на Фрекен Бок, про купу родичів, які постійно потрапляють в казусні ситуації, і просто про дитинство безтурботне і щасливе.
А. Гарленд «Пляж». Головний герой вирушає на пошуки земного раю місця, до якого шлях знайшли лише одиниці. Рай виявляється саме таким, яким і малювала його уява: білосніжний пляж, смарагдова вода, синє небо, чудова компанія і повна свобода – що ще потрібно для щастя? Однак над пляжем починають збиратися хмари, а люди в ізольованому суспільстві починають сходити з розуму.
Х. Філдінг «Щоденник Бріджит Джонс». Книгу можна назвати смішною енциклопедією жіночих слабкостей. Бріджит невдаха і нечупара. Вона обїдається тістечками, кожен день обіцяє собі піти до спортзалу і просить Бога послати їй гарного нареченого.
Е. Пірсон «І як їй це вдається?». Ця добра і дуже смішна книга розповідає про те життя, що залишається по іншу сторону відпустки. Головна героїня ділова жінка і мати трьох дітей може робити десять справ одночасно: продавати акції, змінювати пелюшки, пекти пироги, бігти в школу, летіти у відрядження. І все це на тлі хронічного недосипання, відсутності вільного часу, засудження з боку подруг і вічного страху кудись не встигнути.

В. Собад «Міс Світі». Головна складова книги прекрасна суміш романтики, сміху і детектива. Молода жінка на імя Саманта працює редактором відділу листів у жіночому журналі. Вона боязка і закомплексована, ховається від життя в старому будинку своєї бабусі. Але одного разу героїня отримує анонімку з погрозами, і її життя різко змінюється...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий