четверг, июля 13, 2017

«Бамбуковий» книжковий магазин

Місто Ченду на південному заході Китаю, з одного боку, одне з міст Піднебесної, що найбільш динамічно розвивається, а з іншого – місце з давньою літературною традицією. У VIII ст. тут жив знаменитий поет Ду Фу, «Очеретяна хатина» якого з красивим пейзажним парком до сих пір є однією з головних визначних памяток мегаполісу. Тому не дивно, що провідна мережа китайських книжкових магазинів «Zhongshuge», що прославилася своїми неординарними, космічного вигляду інтер’єрами, вирішила відкрити в одному з великих торгових центрів концептуальний і мегасучасний книжковий магазин.

Увійшовши до магазину через головний вхід, можна помітити простір, заповнений книжковими полками – «бамбуками» і столами для читання, схожими на пагони цієї рослини. Це зроблено для відтворення культурної атмосфери західного Китаю.Праворуч від бамбукового лісу з книжкових полиць розташувався дитячий куточок в стилі джунглів. Крім того, по всій цій частині книгарні «виростають» «величезні великі гриби» з червоними капелюшками, під якими розкидані книги. Ще один елемент декору «Zhongshuge» – дзеркальна стеля, що займає важливу роль у просторі закладу.
Облицьовані цеглою стіни, металеві балкони і безліч затишних куточків для усамітнення, – все це надає магазину особливий шарм і створює комфортну атмосферу для читання.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий