среда, июля 05, 2017

Три причини читати книги влітку

Всі знають, що читати корисно. Найбільш очевидні переваги  бібліофіла – це розвинена уява, натренована память, великий словниковий запас і широкий кругозір. Але благотворний вплив літератури цим не обмежується. Виявляється, якщо ви проводите вільний час з книгою в руках, то автоматично покращуєте своє здоровя, знижуєте рівень стресу і стаєте щасливішими.

Дослідники довели, що читання книг – важлива умова для хорошого відпочинку. Не забудьте про це, коли зберетеся у відпустку! Назвемо три основні причини читати книги влітку.
1. Влітку можна читати на свіжому повітрі: будь то дача веранди, лавка у дворі або в парку, балкон або пляж. Вітер освіжає голову, чистий кисень забезпечує прилив крові до головного мозку, спів птахів надихає. Коли ще читається так легко і приємно!

2. Велика частина відпусток припадає саме на літо. Ви збираєтеся на відпочинок до іншої країни або іншого міста? Не забудьте прихопити з собою улюблену книгу або нову, сторінки якої ще зберігають запах друкарської фарби.

3. Влітку простіше знайти тишу і усамітнення, що так необхідні для читання. Віддайте дітей на тиждень бабусям і дідусям. Відправте чоловіка на дачу. Або, навпаки, залиште сімейство в місті, а самі вирушайте на природу. Можна щоранку збігати на 2 години від домашніх в парк або на літню веранду улюбленого кафе. І читати, читати, читати!


Приємного літнього читання!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий